serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Ocaleni

Salvation
2017 - 2018
43m
6,8 5 051
ocen
6,8 10 1 5051
Student dokonuje odkrycia ogromnej asteroidy, której tor lotu znajduje w kolizji z Ziemią Zobacz pełny opis
Ocaleni zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

nagrody

Student MIT, Liam Cole (Charlie Rowe) odkrywa, że w Ziemię może uderzyć potężna asteroida i prosi o pomoc geniusza technologicznego Dariusa Tanza (Santiago Cabrera). Wspólnie próbują stworzyć maszynę, której zadaniem będzie zmiana kursu komety. Wkrótce o odkryciu informują sekretarza prasowego Pentagonu, Grace Barrows (Jennifer Finnigan), która próbuje pogodzić życie zawodowe z samotnym wychowywaniem dzieci.

na podstawie
Matt JL Wheeler (materiały do scenariusza, historia)
studio
CBS Television Studios / K/O Paper Products / Still Married Productions
tytuł oryg.
Salvation
inne tytuły
Zdjęcia do pierwszego sezonu serialu były kręcone w Toronto (Kanada). Plan zdjęciowy w drugim sezonie został przeniesiony do Vancouver (Kanada).
Zdjęcia do drugiego sezonu serialu były kręcone od 7 marca do 3 sierpnia 2018 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Posty w większości pisaliście w 2017 i... tak to się kończy jak się ocenia po okładce. Właśnie dokładnie 5 minut temu skończyłem 2gi sezon i jestem pod sporym wrażeniem jako fan wielu seriali z różnych kategorii od TWD - Banshee -Gomorry - Breaking Bad , Start Treka , Gwiezdnych wrót i wielu innych także nie jestem...

więcej

Czy ktoś wie kiedy będzie 3 sezon?

Polecam każdemu kto nie ma ciasnoty umysłowej. Zakończenia jak ktoś się spodziewał to jestem pod wrażeniem (kiedy przewidywalne jak dla mnie). Szczerze polecam. Najlepiej samemu zobaczyć i ocenić. Gdybym czytał komentarze to bym nie obejrzał i bym wiele stracił.

i jego pomysłach. Żywcem przerzucili go na mały ekran.

Serial dobrze zaczyna i chociaż momentami objawia się brakiem jakiejkolwiek kreatywności, to mimo to coś każe nam pozostać przed ekranem i obejrzeć do końca. Ciekawe postacie, które są dobrze scharakteryzowane, oraz nowinki technologiczne są sercem tego serialu. Śmiało mogę stwierdzić, że podobna fabuła często była...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones