PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783591}

Ocaleni

Salvation
6,8 5 039
ocen
6,8 10 1 5039
Ocaleni
powrót do forum serialu Ocaleni

Serial dobrze zaczyna i chociaż momentami objawia się brakiem jakiejkolwiek kreatywności, to mimo to coś każe nam pozostać przed ekranem i obejrzeć do końca. Ciekawe postacie, które są dobrze scharakteryzowane, oraz nowinki technologiczne są sercem tego serialu. Śmiało mogę stwierdzić, że podobna fabuła często była mielona i tworzona na nowo z miernym skutkiem. Nie wiem czy tu im się powiedzie, ale sam fakt żadnego nowego pomysłu, ot meteoryt i koniec świata, to według mnie dowód ignorancji. A taki serial w łapach ignoranta to nie serial, tylko kolejne "Trudne Sprawy".

ocenił(a) serial na 2
varcolac

Kolejny głupi serial dla głupich, amerykańskich nastolatków. Durny, oklepany, przewidywalny scenariusz. Drętwa gra pięknych aktorów. Każdy mógłby robić za modela. Po pierwszym odcinku zbiera się na wymioty...
Student odkrywa, że za 186 dni meteoryt zniszczy Ziemię. Dzieli się tą informacją ze swoim profesorem. Oczywiście, po kilku godzinach profesor znika a studenta gonią zbiry w wielkim, czarnym samochodzie. Oklepany motyw z kilkuset innych filmów i seriali.
Milioner dowiaduje się, że za 186 dni świat przestanie istnieć. Przejmuje się? W życiu. Ma genialny plan. Akurat pracuje nad towarowym statkiem kosmicznym, który poleci w przyszłości na Marsa (mamy rok 2017). Żadne problem. W 186 dni zamierza go przeprojektować i zbudować pasażerski statek kosmiczny (arkę), który zabierze 160 osób, poleci na orbitę i zostanie tam do momentu, aż na Marsie powstanie baza gotowa do zamieszkania. Zaraz, zaraz. Ale kto zbuduje tę bazę, skoro za 186 dni świat przestanie istnieć???
Szkoda czasu...

ocenił(a) serial na 5
kloss15234

Jeszcze wytrzymam do 3 odcinka by się upewnić, ale jak na razie jestem tego samego zdania :)

ocenił(a) serial na 5
kloss15234

Wiesz jak to jest w serialach, z tych 186 dni zrobią 10 sezonów które polecą przez 10 lat i na pewno wszystko się uda, wymyślą że czas płynie inaczej i już dawno ta baza jest wybudowana nie trzeba się martwić haha ;)
Tak po za tym, serial taki sobie, po zobaczeniu 2 odcinków jakość szczególnie nie czekam na kolejne, jak zobaczę to zobaczę jak nie to nie. Nic nowego fajnego niema, są seriale że się zobaczy jeden odcinek i się nie można doczekać na kolejny, z tym serialem tak niema, i pewnie dużo sezonów nie przeżyje, chociaż kto wie.

kloss15234

Hehe dzięki za recenzję, przeczytałem i odpuszczę sobie serial bez oglądania.

varcolac

Po pierwszym odcinku, nie ma szału, choć muzyka na koniec i scena speechu przeplatana z innymi dość istotnymi momentami naprawdę okej. Takie 5/10 właśnie. Zabieram się za 2 odcinek. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Swoją drogą, dzisiaj wyszły wszystkie odcinki serialu Netflix "Ozark". Ma niezłe recenzje i świetną obsadę.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 5
MarekAntonivsz

Nie przepadam za takim gatunkiem jak Ozark i czekam na tę wersję ala bajkowe stwory i murzynek Bambino :)

ocenił(a) serial na 5
varcolac

Ale mimo wszystko dzięki za opinię i propozycję. Z ciekawości luknę, może się wkręcę xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones