PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783591}

Ocaleni

Salvation
6,8 5 044
oceny
6,8 10 1 5044
Ocaleni
powrót do forum serialu Ocaleni

1 Sezon wciągnął mnie na maksa i miałam wiele oczekiwań co do 2 Koniec końców stwierdzam, że nie tyle historia co scenariusz mógł inaczej się potoczyć. Sam w sobie serial serial jest niesamowicie ciekawy, nauka, kosmos, ludzkie rozterki i do tego polityka, której nie lubię w serialach ale tutaj jest ciekawie. 2 Sezon mnie wymęczył tym serialem Z fajnego wciągającego serialu stał się taki Hous of Cards Polityka OK ale mogło to być na maksymalnie pół sezonu a nie co chwilę coś innego. Za dużo nowych tematów za mało poruszania się po głównej fabule Do połowy obejrzałam ale później musiałam przejść na ostatni odcinek bo już wkurzały mnie kolejne niepotrzebne nowe tematy i ich odłamy. Owszem fajni bohaterowie super grają i mam do nich wielką sympatię, i pewnie dokończę jak będę miała ochotę kiedyś wrócić ale ile można odbiegać tak od głównego wątku? Trochę przesadnie podeszli do tego. Zakończenie interesujące i ciekawe ale czy nie lepiej by było to zrobić w połowie i rozwinąć jakkolwiek ten wątek? Podobno anulowali 3 sezon i to w takim momencie przesada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones