PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863234}

Od zera

From Scratch
7,5 5 289
ocen
7,5 10 1 5289
Od zera
powrót do forum serialu Od zera

WSPANIAŁY

ocenił(a) serial na 8

Niestety z zasady nie ogladam melodramatow-nie dla mnie gatunek. Wlaczylam pierwszy odcinek, w polowie wylaczylam uznajac, ze to ckliwe i bardzo infantylne. Jednak stwierdzilam, ze ze wzgledu na glowna aktorke dam jeszcze szanse. Duzo bym stracila gdybym nie postanowila dalej tego ogladac. Spektrum emocji jaki niesie ten serial jest niewiarygodne. Raczej dedykowany kobietom, ale jakze wspanialy. Od "Stalowych magnolii" dawno mnie cos tak nie poruszylo. Sztuka jest w prostocie.

Ciesze sie, ze wczesniej nie czytalam opisu, bo wyjawia on za duzo, a wlasciwie watek, ktory pojawia sie dopiero w kolejnych odcinkach.

ocenił(a) serial na 9
dominaa

Niestety ja przeczytałam cały opis i rzutowało to bardzo na odbiór - nie wiem jak można było aż tak zaspoilerować w opisie serialu. Mimo tego, że wiedziałam co się wydarzy, dosłownie pochłonęłam ten serial. I miałam podobne odczucia w trakcie pierwszego odcinka...i dobrze że nie przerwałam oglądania, bo wiele bym straciła (a tak to jedynie masa chusteczek poszła na straty)

ocenił(a) serial na 7
dominaa

Dzieki za ten wpis, bo właśnie miałam to wyłączać, bo się tego oglądać nie da, choć noty ma wysokie. Ale ok, dam temu serialowi szanse wobec tego :-)

ocenił(a) serial na 7
nefrytowa

Warto było! Kolejne odcinki o niebo lepsze!

dominaa

Mnie niestety nie przekonał. Choć lubię takie słodko gorzkie produkcje, to ten mnie jakoś nie przekonał. Choć wytrzymałam do końca to z trudem. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones