PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021514}
6,3 705
ocen
6,3 10 1 705
Oddział Specjalny Echo 3
powrót do forum serialu Oddział Specjalny Echo 3

Kto daje te oceny? Na ten moment 5.9!Ci którzy nie mają wykupionej subskrypcji w Apple? Z chęcią wrócę do tego wątku zobaczyć opinie jak więcej osób obejrzy ten serial.

ocenił(a) serial na 9
sebastian83_filmweb

Odcinek 05 rewelacyjny, tymczasem ocena 5,5....
Od mnie mocne 9, podbijam.

sebastian83_filmweb

Serial na 6. Sprawnie zrealizowany, ale denerwują mnie niektóre głupie, żeby nie powiedzie durne, rozwiązania fabularne. [Spojler!] Np. mamy środek dynamicznej akcji z wymianą ognia, a świetnie wyszkolony żołnierz Delty zachowuje się jak jakiś zaczadzony romantyk. Sorry, ale taki specjals najpierw zajmuje się zabezpieczeniem miejsca, a dopiero potem wita się czule z siostrą.
Albo w czasie tej samej akcji do pozycji naszych bohaterów zbliżają się dwa pikapy z rebeliantami, ale nikt do nich nie strzela, no bo po co. Niech przyjadą i nas rozwalą. Eh... Przecież wroga trzyma się na dystans, jeśli to tylko możliwe, wojenne abecadło. Praktycznie każda akcja komandosów jest koncertowo skopana, jakby to byli rekruci, a nie elitarna Delta.
Numer z narzucaniem derek na głowy też strasznie głupi, jak się nad tym zastanowić. Idiotyzmów jest znacznie więcej i niestety psują przyjemność z oglądania.

ocenił(a) serial na 6
sebastian83_filmweb

serial maks na 6 calkiem fajne sceny walk, choc jak zauwazaja wszyscy odrealnione, glowna bohaterka wqrwiajaca na maksa, ogolnie do obejrzenia lecz nie do powtorzenia

ocenił(a) serial na 8
sebastian83_filmweb

Już jest 6,4, sam dałem to widać ile.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones