PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95741}

Odlotowe agentki

Totally Spies!
6,9 12 848
ocen
6,9 10 1 12848
5,7 3
oceny krytyków
Odlotowe agentki
powrót do forum serialu Odlotowe agentki

Lubię ją, ale czasami bardzo mnie denerwuje... To jest dziwne, że one ZAWSZE (podkreślam ZAWSZE) muszą rozwikłać każdą zagadkę i zwyciężyć z każdym przestępcą!!! I jeszcze to, że tak świetnie walczą i pokonują najwięksych twardzieli i bandziorów :/ Przecież to jest kompletnie nierealene! W prawdziwym życiu by już dawno dostały nieźle w mordę! One niby takie twarde i silne w walce, a potem takie słodkie grzeczne nastolatki... I wkurza mnie jeszcze to, że każdy odcinek jest tak jakby czymś nowym-akcja się nie rozwija! Nigdy nie mają stałych chłopaków, a jak już mają w jednym odcinku to zaraz w drugim go już nie mają. No idiotyzm po prostu... I jeszcze to, że z KAŻDEJ opresjii wychodzą cało, bo jakimś cudem mają przy sobie swoje sprzęty, które są i tak głupie... :/ No, ale tak oprócz tego to fajna grafika i wogóle ;) Pozdro...

ocenił(a) serial na 10
meell

Skoro ten serial tak Cię wkoorza to po co go oglądasz? xP

meell

chciałam tylko zauważyć że jest to po prostu bajka, a bajki przewznie są mało realne... ;) (patrz Madagaskar czy Epoka Lodowcowa - gadające zwierzęta ;))

Fluorescent

no no fajnie mi z ostatniej cz.4 wędrówka kontynentów podobała mi się gupta

ocenił(a) serial na 1
meell

Yhyy a ile macie lat ze bajki na fox kids ogladacie ??

ocenił(a) serial na 7
nasedo134

A co to ma do rzeczy...???

ocenił(a) serial na 8
nasedo134

Można być sceptykiem, w nic i nikogo nie wierzyć, mieć 100 lat, a bajki oglądać:)

ocenił(a) serial na 1
meell

CHociazby poziom inteligencji ktory w twoim wypadku jest bardzo niski

nasedo134

Hej, to nie Fox Kids tylko Jetix! I to bardzo fajny program dla co najmniej 6 lat a najwyżej 20!

ocenił(a) serial na 5
luka_sz

Każdy ogląda bajki. Nie tylko dzieci. A niektóre są także przeznaczone dla dorosłych :) To nie świadczy wcale o tym, że ktoś jest dziecinny :/ Jak byłam młodsza to często oglądałam tą bajkę i bardzo ją lubiłam, ale teraz z perspektywy czasu, kiedy zobaczyłam kilka odcinków tej bajki widzę, że jest nieco kiepska :P Ja rozumiem, że to tylko bajka, ale mogła przecież być bardziej dopracowana i przemyślana. Teraz już wogóle nie oglądam żadnych bajek, więc tej także nie. Po prsotu z tego wyrosłam ;] No może oprócz bajek typu: "Shrek", "Dawno temu w trawie", czy "Gdzie jest Nemo?" :) To moge oglądać non stop ;]

ocenił(a) serial na 9
meell

Ta młodsza, 6 miesięcy i rzeczywiście zajebiście starsza.

ocenił(a) serial na 7
nasedo134

hahah...a jesteś pewien ? Poza tym to,że ktoś ogląda bajki nie znaczy,że jego poziom inteligencji jest niski... Dość smieszny sposob myslenia.

ocenił(a) serial na 7
CiasteczkOwy_Potwor

Poprzedni post do nasedo134

CiasteczkOwy_Potwor

Do potwora radze popatrzec na date zalozenia tego tematu.

ocenił(a) serial na 7
Antonio_Montana

spojrzałam, i co ?

meell

bajka ma to do siebie, że dobro zawsze przezwycięża zło oraz jest zawsze pozytywne zakończenie.

ocenił(a) serial na 8
meell

Ja tam sie z zgadzam z tematem :d. Zawsze Maja odpowiedni sprzęt ^^ i zawsze coś sie jednej z nich przydarzy w pozostałe dwie je uratuja :D haha ^^ Jednak musze przyznać ze jeden odcinek mnie zaskoczyl:o jak Ten rezyser zlapał Alex na koncu ( wow ) ale w drugim odcinku i tak ja uratowaly :D no ale to bylo zaskakujace;p

ocenił(a) serial na 9
meell

Hehe chciałam przypomnieć, że na tym polegają bajki ;) Ale się przejąłeś ;D To bajka kierowana do dzieci i pamiętajmy, żeby nie oceniać jej jak serial ;)

ocenił(a) serial na 1
meell

Jeśli ci się nie podoba to po co oglądasz?

ocenił(a) serial na 10
czesio999

Bo bez wątpienia było by lepiej, gdyby którejś rękę urwało.

ocenił(a) serial na 10
stanleyK

nie wiem co jest złego w tej bajce jak miałem 11 lat to się tym jarałem obejrzałem wszystkie odcinki yo było już dobre 8 lat temu ale nadal coś tam pamiętam ,a przy okazji bajki z reguły są mało realne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones