PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743745}

Odpowiednik

Counterpart
7,4 5 759
ocen
7,4 10 1 5759
Odpowiednik
powrót do forum serialu Odpowiednik

jak w temacie XD

ocenił(a) serial na 8
PuDZ

pojawia się około 7:30 minuty w filmie. Na jakieś 5 sekund.
https://i.imgur.com/x2FbVG7.png napisy końcowe

PuDZ

Już w 3 odcinku był

pantin

W której minucie? XD
Kompletnie go nie przyuważyłam :P:P

pixi222

Z zapalniczką, jak odbijają Baldwin.

PuDZ

Ciekawe czy ,,Odpowiednik,, Adamczyka w Polsce za te 5 sekund dostał by pięć razy mniej kasy?!

PuDZ

Jakiś ADAMCYZK

PuDZ

Szkoda tylko, że w napisach końcowych pomylili jego nazwisko:)

ocenił(a) serial na 10
PuDZ


Nie wiem co on tam robi jako nic nie znaczący statysta, to nie ma sensu. Chyba że to się wkrótce zmieni.

ocenił(a) serial na 8
Jake_Boe

Na pewno postac Adamczyka stoi za cala intryga :P

ocenił(a) serial na 8
gikkiri

w jednym ze światów jest ochroniarzem Guntherem a w drugim będzie Papieżem :D

PuDZ

lolz

ocenił(a) serial na 8
PuDZ

HEHEHE dobre

Jake_Boe

I to jest właśnie odpowiednie miejsce polskich aktorów w światowych serialach - jako statyści.

Lukas_Art

Tymczasem 3 lata później Adamczyk wymieniony jest w napisach otwierających serial Marvela

lew890

Daj spokój, facet gra w filmach i serialach od 30 lat i dochrapał się jednej z ról w serialu Marvela. Może to jakiś sukces, nie twierdzę, że mamy złych aktorów (bo mamy dobrych, tyle że dzisiaj promuje się tych mniej dobrych), natomiast nadają się oni do naszych rodzimych produkcji, a nie światowych formatów. I nie dotyczy to wyłącznie polskich aktorów, ale ogólnie europejskich.
Dobre seriale powstają głównie w USA i UK (można znaleźć kilka wyłomów w tej zasadzie... Dom z papieru, czy Dark) i niestety z wyjątkiem okazjonalnych ról i funkcji statystów w tych serialach polscy aktorzy się nie liczą.

ocenił(a) serial na 7
PuDZ

Na Imdb dali informację, że pojawi się Nawet w 4 odcinkach (wow). Jestem pełen podziwu...

PuDZ

Postać ma imię więc może jakąś rolę jeszcze odegra.

ocenił(a) serial na 8
PuDZ

I to by było na tyle. W finałowym odcinku odegrał swoją rolę po raz ostatni .Kiepsko musi być z Polską Kinematografią skoro nasz jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów statystuje sobie za granicą,i to tylko statystuje.Miał już przecież poważniejsze role w zagranicznych produkcjach.Chyba że to był odpowiednik z drugiej strony ;)

ocenił(a) serial na 8
deef_2

Ile można grać w durnych komedyjkach z Karolakiem? Trzeba czasem się oderwać :D
A tak poważnie, to jakie poważniejsze role miał w zagranicznych produkcjach?

ocenił(a) serial na 8
czlowiekfrank

Wyczuwam prowokacje...więc wejdź proszę na biografie filmweb'u ,jest w filmografi sporo pozycji.

ocenił(a) serial na 8
deef_2

No co ty gadasz są bardziej znani aktorzy czy aktorki Polacy na świecie Piotr Adamczyk nie jest zły ale są bardziej docenieni na świecie i bardziej znani od niego choćby z Joanna Pacuła czy Pola Negri a z mężczyzn Peter Lucas (Piotr J Andrzejewski) czy Roman Polański (tez jest aktorem choć nie do końca Polakiem bo jest Francuskim żydem pochodzenia polskiego )
Ja osobiście lubię Zbigniewa Zamachowskiego i Bogusława Linde i uważam ich za najlepszych polskich aktorów.

ocenił(a) serial na 8
Baal

"NASZ JEDEN Z najbardziej ROZPOZNAWALNYCH aktorów "... nie pisałem nic że na świecie ani że jest najlepszy.Tutaj ma swój status,a tam jakby od nowa zaczynał...ech,come on!

ocenił(a) serial na 8
PuDZ

Jeju a myślałem że mi się wydawało xD

ocenił(a) serial na 3
PuDZ

Często go widzę w drugoplanowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones