PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 827
ocen
7,6 10 1 31827
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

Czy mogli by wyprodukować czwartą serię Oficera lub inaczej "Oficer II"...? Jak myślicie, czy miałoby to oglądalność? Z mojego punktu widzenia można by było powrócić do dobrego klimatu warszawskiej Pragi, dresów pijących w bramach oraz gangsterskiej gry w tle...

ocenił(a) serial na 10

Masz na myśli coś w rodzaju nowego początku tak?.
To mogło być nawet fajne w takiej wersji bardzo wydaje mi się że ważne by było by Ryś żył, to by ciekawie skomplikowało życie Kruszonowi(nie miał by dla kogo żyć, przynajmniej na początku).
Mi się marzy żeby na przykład zmienić postać Rysia w takiego Sznajdera tylko nie z opowieści a akacją bezpośrednio w serialu:D

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

Wiesz co, "Oficer 2" bardziej mógłby nawiązywać do "Oficera" niż "Oficerów" czy "Trzeciego Oficera", oczywiście musiała by to być kontynuacja po 2 i 3(nie da się zapomnieć przecież tej sceny z 3 serii kiedy Kruchy i Grand piją przy barze), ale bardziej bym jednak widział klimat jedynki, tej wspaniałej restauracyjki "topora" która znajduje się tak naprawdę nad zalewem zegrzyńskim, dyskotek warszawskich, warszawskiej Pragi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones