PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 827
ocen
7,6 10 1 31827
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

Pierwsza seria Oficera wraca na antenę. Tym razem nasz ulubiony serial powtórzy TVP1. Odcinek 1 - 2.03.2010 o 22:50, kolejne - prawdopodobnie w każdy wtorek o tej samej godzinie.

M_a_r_q

Jak dla mnie suuper!! mogę oglądać ten serial na okrągło nigdy mi się nie znudzi :D Od wtorku odpalam Jedynkę :] hehe

ocenił(a) serial na 10
Oficerka

Uuu, ale lipa wczoraj, zamiast ''Oficera'' o 22.50 puścili Bronka Wildsteina.
Jak zobaczyłem jego gębę to od razu mi się odechciało oglądać i dałem sobie spokój, zwłaszcza że i tak mam na ''Oficera'' na DVD.
A jeszcze apropo, dzisiaj rano w tak zwanej telewizji ''śniadaniowej'' na programie 2 gośćmi byli Peter J.Lucas i Marcin Dorociński.
Lucas powiedział bardzo ciekawe zdanie a mianowicie:Ludzi w filmach sensacyjnych najbardziej interesują ci źli''.
Sporo w tym racji nie sądzicie?.

WOLVERINE55

"Oficer" ostatecznie był, tylko trochę później. Nawet się ucieszyłem, bo o tej godzinie i tak oglądam tvn.

Zło zawsze jest w filmach bardziej pociągające, nie inaczej jest w "Oficerze". Ale dodatkowym plusem tego serialu jest to, że ma bardzo wyrazistego bohatera pozytywnego. Od początku było wiadomo, że Grand będzie intrygującą postacią. Dobrze że podobne emocje wzbudza Kruszon.

ocenił(a) serial na 10
M_a_r_q

No cóż ja nie jestem za tym trendem w ''Oficerze'' wolałem zawsze jedynego prawdziwie pozytywnego bohatera czyli Kruszona(bohater praktycznie bez skazy który jednocześnie nie przynudza jak wielu jemu podobnych), Grand był fajny ale bez przesady.
U mnie preferencje są inne ale chyba tylko Star Wars:Knight Of The Old Republic(taki RPG w świecie gwiezdnych wojen ale to z innej beczki).

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Gorsze gęby z pierwszego frontu politycznego lecą na co dzień więc atak chyba celowy i upolityczniony

ocenił(a) serial na 10
Alan83

E to było coś apropo o''Oficera'' czy pomyliłeś fora a ten post był na forum TVN24:D

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

No coś wstrzymali powtórki. Ciekawe czemu?,nawet bronka nie ma... Ciekawe czemu?, jakąś dodatkowa żałoba?.

WOLVERINE55

No fakt nie ma i obawiam się że nie będzie ;/ Po tak dłużej przerwie nie opłaca się im puszczać serialu od połowy chyba że znowu by puścili od początku lub na innym kanale w co wątpię. Ostatni raz wyemitowali 6 odcinek 6.04

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones