PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

2004 - 2005
7,6 32 tys. ocen
7,6 10 1 32267
7,3 9 krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

W ostatnim odcinku (13) nie mogę wyłączyć polskich napisów. Czy ktoś z Was ma podobny problem, czy to akurat ja trafiłem na wadliwą płytę?:)

użytkownik usunięty
Rafikii89

Ja trochę z innej beczki... czy na wydaniu DVD są może też napisy angielskie?

ocenił(a) serial na 8

Nie ma, są tylko polskie (dla niesłyszących).

użytkownik usunięty
Rafikii89

Dzięki za odpowiedź. Szkoda... chciałem pokazać ten serial niedowiarkom z zagranicy :)

Rafikii89

Nie mam problemów z napisami a wasze tez nie maja obrazu panoramicznego i dzwieku 5.1?

użytkownik usunięty
gerald_00

Czy to znaczy, ze masz napisy angielskie?

Rafikii89

Heja, u mnie co prawda mozna w 13. odcinku wylaczyc napisy, ale dziwne to to, ze one sie same wlaczaja, chociaz na samym poczatku po wlozeniu plyty je wylaczam w menu... Hm, cos tu TVP nie wyszlo... Poza tym w 7. odcinku, tak pod koniec, widac bardzo zly obraz, jest jakis "pixelowaty". U Was tez? Gdzies juz slyszalem, ze powodem jest to, ze na tej plycie sa 4 odcinki i dla tego musieli jakos skompensowac jakosc obrazu... No coz, mogli sobie tego darowac ;)
A tak w ogole to szkoda, ze nie ma innojezycznych napisow. Mogloby sie to przeciez niezle zaprezentowac u etranzerow :P
No i na koniec - chociaz to moze nie w temacie - serial mi sie bardzo podobal, tyle tylko, ze wybrali taki "telenowelistyczny" kolor obrazu... Wolalbym badrziej jaskrawych kolorow, no powiedzmy hollywoodzkich, ale w koncu nie jest to az takie istotne.
Pozdro

ocenił(a) serial na 10
Rafikii89

Też nie mogłam wyłączyć tych napisów.
A co do siódmego odcinka to nie miałam problemu z obrazem.

Rafikii89

A ja wcale w żadnym odcinku nie moge ich włączyć!! ;)

Rafikii89

Czyli widac, ze niezbyt starannie TVP wydaje swoje seriale na DVD... Albo cos z napisami nie jest tak, albo obraz czasami do kitu. Az sie nie chce wierzyc, ze to ma byc firma dysponujaca duzymi kwotami... ;) Pownni jednak przywiazywac wiecej uwagi do tego, aby ich produkty byly bez zarzutu, w koncu to tez kwestia reputacji. Pozostaje wiec cieszyc sie udanym serialem na tych plytach, a nie samymi plytami :)

Edek_z_Baranowa

u mnie w odcinku, gdy kruszon wprowadza się do nowego mieszkania jest zły obraz

macieks7

Hej, no wlasnie dokladnie o te scene mi chodzi. Czyli to chyba wszystkie plyty z 7-mym odcinkiem tak lipnie nagrali... Chociaz ktos tam powyzej pisze, ze nie ma zadnego zaklocenia obrazu??

ocenił(a) serial na 10
Rafikii89

U mnie wszystko jest ok. Obraz i dźwięk dobry w każdym odcinku, napisy też są dostępne w każdym odcinku.