PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 827
ocen
7,6 10 1 31827
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

Wielkie rozczarowanie

ocenił(a) serial na 5

Na milimetr nie zbliżył się do genialnego Pitbulla(sezon 1 i 2; 3 sezon Pitbulla to profanacja).
Chociaż trzeba mu przyznać, że nie był aż taki zły. Można obejrzeć ale bez rewelacji. Najsłabiej wypadają pierwsze odcinki. Później jest już lepiej.

ocenił(a) serial na 5
Sajetan

Wygrzebałem komentarz z którym w 100% się zgadzam i uważam, że jest najlepszym podsumowaniem tego serialu.

(UWAGA SPOJLERY)

"Odcinek 11 to samobój jakich mało ,ogladąłem ten film z zaciekawieniem trzymał poziom, gra Szyca,Chyry,Globisza,Braciaka! dawała nadzieję ,robiła klimat , a co wyszło wielkie G, film dla 13 letniej gównażerii wychowanej na M jak Miłość.Akcja w banku z 11 odcinka banalna ,wręcz śmieszna wzięta żywcem z amerykąńskich seriali klasy C.Mogli z czołgu walić jak tak miało być to oderwane od rzeczywistości.Czy wy wiecie jakie sa realia uzycia broni w Polsce przez policję.Chyba wzorowano się na rozyjskich oddziałach specnazu ,wchodzimy załatwiamy wszystkich łacznie z zakładnikami.Nie wiem czemu miały służyć te fajerwerki ,ale dały odwrotny skutek film z godnego uwagi zmienił sie w farsę dla przedszkolaków .Obejrzę do końca ale tylko z chęci poznania końca może scenarzyści cos jeszcze maja w zanadrzu."
t_REX_3


(/UWAGA SPOJLERY)

Sorry, za taki bezczelny plagiat ale po co pisać coś bardzo podobnego tylko własnymi słowami? A poza tym jest już późno ;)

ocenił(a) serial na 10
Sajetan

No masz prawo do swojego zdania, ja też bardzo lubię ''Pitblla''(drugie miejsce wśród polskich seriali ostatniego 9 lecia:D)
Mimo tego ''trylogia' mnie rządzą, jasne nie jest to najbardziej realistyczne serial kryminalny w Polsce(tu ''Pitbull'' jest lepszy) ale mimo to postacie z ''Oficera'' polubiłem bardziej i choćby z tego powodu'' trylogia'' u mnie rządzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones