PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 663
oceny
7,7 10 1 101663
6,6 16
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

6 sezon

ocenił(a) serial na 8

T R A G E D I A! Nie wiem jak można było zmarnować taki potencjał- nowe więzienie o zaostrzonym rygorze, nowe osadzone. No, ale jak widać można było. Przez 11 odcinków wieje nudą, a jak już miało się dziać coś dużego w finale co może zrekompensowało by te odcinki, to dostajemy taki zawód, że szkoda gadać. Nie wiem jak można było popsuć taki serial, ale brawo, udało wam się.

ocenił(a) serial na 8
xVolR_

A mnie się właśnie podobał, dużo zabawnych dialogów, dodatkowo nowe postacie. Pierwsze dwa odcinki trochę usypiające, ale później już się postarali. Oczywiście Chapman jak zawsze irytujące ale to też miało swój urok. Wczoraj skończyłam 6 sezon i cały czas o nim myślę teraz.

ocenił(a) serial na 9
xVolR_

W końcu ktoś, kto podziela moją opinię. Potencjał na ten sezon był niesamowity... A zmarnowany został strasznie.

ocenił(a) serial na 9
xVolR_

Wręcz przeciwnie. W końcu coś się dzieje, trochę nowych twarzy, metamorfozy bohaterek, nowe tło :D serial został odświeżony i dobrze bo już wiało nudą w ostatnich sezonach!

ocenił(a) serial na 8
arche_techne

Co się niby działo w tym sezonie? Dziać by się mogło jak by na końcu osadzone zaczęłyby latać z nożami, a wiemy jak się to skończyło.

ocenił(a) serial na 7
xVolR_

Mam dokładnie odwrotne odczucia. Po słabym 5 sezonie ten wreszcie był ciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones