PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 663
oceny
7,7 10 1 101663
6,6 16
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

Ktoś obejrzał cały sezon już? Wiecie co będzie dalej? Już nie mogę wytrzymać a wyjeżdżam na a urlop i nie będę nic wiedział. Zmora ciekawości.

taarcil

Ja już obejrzałam. Ale teraz napiszę tu mnóstwo spoilerów, więc jak coś to nie czytaj. Napiszę Ci to w skrócie:

Ogólnie to ma być taka mini wojna gangów, ale koniec końców do niej nie dochodzi. Badison stara się wkopać Piper żeby przedłużyli jej wyrok. Alex dołącza do gangu aby chronić Piper. Blanca, Sofia oraz Piper dostają wcześniejsze zwolnienie z więzienia. Blanca z tego co zrozumiałam zostanie deportowana i tak naprawdę nie wyszła na wolność. Alex i Piper miały swój więzienny ślub, którego udzieliła im Nicky. Lorna zaczęła rodzić przedwcześnie/poroniła(dokładnie nie wiadomo). Cindy zeznaje przeciwko Taystee. Taystee przegrywa sprawę w sądzie i zostaje winna zabiciu Piscateli. Te 2 siostry Carol i Barb zabijają siebie nawzajem. Ruda i Gloria lądują w izolatce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones