PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 597
ocen
7,7 10 1 101597
6,6 16
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

6 sezon....i co Wy na to?

ocenił(a) serial na 8

Skończyłam dziś oglądać i mam mieszane uczucia. Moim zdaniem sezon o wiele lepszy niż 5. Oglądało mi się dobrze, ale końcówka mnie zasmuciła. Pewnie Taystee się obroni w kolejnym sezonie, bardziej szkoda mi Flores (choć jak dla mnie postać neutralna ) po prostu mega oszukaństwo.
Nie bardzo też rozumiem akcje z Pipper (być może coś przeoczyłam) czemu Hopper przybił jej te pieczęć z warunkowym zwolnieniem?

ocenił(a) serial na 9
jusspy

No bo Piper przyszła do niego donieść o narkotykach, które on wprowadzał do obiegu i najwidoczniej wolał żeby wyszła niż żeby wciąż drążyła temat.

ocenił(a) serial na 8
chthc

O rany....faktycznie, zupełnie o tym zapomnialam.Thx.

jusspy

ja nie rozumiem akcji z Florens.. gdzie ją zabrali? dlaczego nie wyszła na wolność?

FioletowaSukienka

ok już wiem została deportowana

FioletowaSukienka

Ta wredna cizia chwaliła się nowym projektem, to znaczy ośrodkami dla nielegalnych uchodźców więc chyba gorzej niż deportacja. Wyszła z więzienia do kolejnego więzienia.

ocenił(a) serial na 9
miarara

Linda. Jeszcze ta jej spruta pod koniec ostatniego odcinka do Caputo, a ten w ogóle jej nie słuchał. Bezcenne. :D
Kobitka się leczyć powinna. ;)

Tekashikika

Myślę, że scenarzyści jej dowalą w następnej serii :)

ocenił(a) serial na 9
miarara

Mam taką nadzieję, patrzeć na nią nie mogę. :D

ocenił(a) serial na 8
FioletowaSukienka

też mnie nurtuje co się stało z Florens. pomyślałam o deportacji ale po pierwsze nikt jej o tym nie powiedział a po drugie podczas rozmowy z Diablo on mówił o ślubie z nią aby zostać w USA. Wiec z tego wynika, że ona miała obywatelstwo lub jakieś inne pozwolenie na pobyt.

keana77

Właśnie mnie też to bardzo zastanawia, i byłem wręcz wkur**ony jak ją załatwili. Na początku nie byłem fanem tej Postaci ale scenarzyści z sezonu na sezon tak swietnie ją poprowadzili(jedna z nielicznych postaci która wraz z sezonami się zmieniała i rozwijała)że gdy ja wyprowadzali pod koniec 6 sezony byłem tak wściekły na scenarzystów że nie mam pytań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones