PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 663
oceny
7,7 10 1 101663
6,6 16
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

Demoralizuja! ;)

ocenił(a) serial na 9

Przez ten serial mam coraz więcej lesbijskich zapędow ;)

A przy okazji zapytam czy tylko mi jest zal pana Healy?

ocenił(a) serial na 8
Angelique_92

w jakim sensie Ci go żal? We mnie wzbudza raczej same negatywne odczucia.

ocenił(a) serial na 9
A_Lest

No wlasnie. We wszystkich wzbudza negatywne uczucia, wiezniarki go nie znosza, zona jest z nim tylko dla uzyskania obywatelstwa i gardzi nim. A on sam przyznal, ze chcialby byc potrzebny, ze kiedys mu zalezalo bardziej, a teraz moze juz sie wypalil. Uczy sie biedny tego rosyjskiego z mysla ze chociaz w domu nie bedzie samotny a tu nic z tego.
Mam wrazenie ze musial dostac od zycia po dupie. Nie usprawiedliwiam jego chu*owych zachowan, ale mimo wszystko chcialabym zeby mu sie wkoncu powiodlo.
( narazie ogladam 2 sezon wiec nie wiem czy poglady nie zmienia mi sie przy 3).

ocenił(a) serial na 8
Angelique_92

Hmmm...to we mnie wzbudza litość bardziej niż współczucie. Skończyłam oglądać 3 sezon i tylko się w tym utwierdzam.

ocenił(a) serial na 9
A_Lest

Nie wiem. Moze cos ze mna nie tak :P
Bede ogladac dalej to zobacze..

ocenił(a) serial na 9
Angelique_92

Ja też mu współczuje właśnie. To jest właśnie ten typ człowieka, któremu się nie współczuję, bo ma przecież pracę i ładną żonę i wszystko czego potrzebuję, ale tak naprawdę to nie jest spełniony ani w pracy ani w życiu. Widać, że gdy zbliża się do niego któraś z więźniarek (Pennsatucky, Red) to on się przywiązuję, a gdy ta druga nie odwzajemnia tych uczuć (tutaj akurat Red) to on czuję się bardzo dotknięty. Po prostu samotny człowiek, którego nikt nie docenia.
Ale też nie jestem na bieżąco tylko w połowie 3s także nie wiem jak jego przygoda się zakończy. :P

ocenił(a) serial na 8
Angelique_92

Mnie też go strasznie szkoda!

Angelique_92


Angelique_92 4 lip 2015 6:25 Przez ten serial mam coraz więcej lesbijskich zapędow ;)

No własnie taka jest misja sieci Netflix, kolejny jej serial Sense8 jeszcze bardziej promuje ten styl zycia

ocenił(a) serial na 9
s234

A czy to coś złego... Może taki styl życia okaże się dla wielu tym najbardziej satysfakcjonującym. Warto w życiu próbować nowego.

Angelique_92

Polecam http://3dno.pl/homozagadka/#more-3130

s234

Art długi wiec pewnie nikt nie przeczyta... to moze sama koncówka:

Możemy się więc spodziewać dalszego wzrostu ilości zaburzeń tożsamości i orientacji seksualnej. W ten sposób środowisko LGBT doprowadzi do samospełniającej się przepowiedni. Akceptacja zaburzeń oznaczonych tymi czterema literkami (Lesbijki, Geje, Biseksualiści, Transseksualiści) doprowadzi do zaakceptowania warunków, które danym problemom sprzyjają – wychowanie w modelu neutralnym płciowo, samotne macierzyństwo, adopcja przez pary jednopłciowe. Nie bez znaczenia jest także propaganda homoseksualna, która coraz pewniej czuje się w placówkach oświatowych. Jeśli jako gatunek ludzie mają pewną skłonność do zachowań biseksualnych, da się ich namówić do eksperymentów, szczególnie w młodym wieku. Co prawda nie można zmienić czyjejś orientacji płciowej, kiedy jest jasno spolaryzowana, ale da się ją rozchwiać, kiedy mieści się bliżej środkowej części skali. Podobnie byłoby i z innymi zaburzeniami – gdyby zacząć publicznie pochwalać kontakty zoo czy pedofilskie, pewna część populacji dałaby się namówić, ponieważ ma ku nim predyspozycje. Tyle, że ukryte. Rzekłbym jednak – choć może to trącić nietolerancją – i dobrze, że ukryte.

Oczywiście środowisko LGBT będzie argumentować, że tylko wypuściło tych ludzi z szafy, ale tak naprawdę będzie to głównie efekt samospełniającej się przepowiedni – zaakceptowanie homo i transseksualizmu jako normy spowoduje przyrost ilości ludzi o tych zaburzeniach. Ale może taki los jest po prostu pisany ludzkości, a szczególnie zachodniej kulturze? Joe Haldeman – wybitny pisarz science-fiction – w „Wiecznej wojnie” opisywał świat zdominowany przez homoseksualizm. Był to efekt zaplanowanej polityki rządów, chcących przeciwdziałać przeludnieniu. Wygląda jednak na to, że Haldeman się mylił, bo w przypadku Europy należałoby mówić raczej o wyludnianiu się naszego kontynentu. Zawsze możemy jednak liczyć na rzesze imigrantów, którzy homoseksualizmem się od nas na pewno nie „zarażą”. Ich religia nakazuje eliminować wszelkich odszczepieńców, także seksualnych – Zabij tego, który to robi i zabij tego, z którym jest to robione (hadisy; źródło szariatu). Iran, Arabia Saudyjska, Państwo Islamskie, Sudan itd. nie silą się na tolerancję, różnią się jedynie sposobem egzekucji. Krótka piłka z ich strony – geje do piachu. Lesbijki też, bo Homoseksualizm kobiet jest jak cudzołóstwo. Także ostatni człon nazwy LGBT – transseksualiści – nie może liczyć na taryfę ulgową: Przeklęty jest mężczyzna, który nosi kobiece ubrania i kobieta która nosi męskie ubrania. Patrząc na rozwój sytuacji w Europie można mieć wrażenie, że środowisko LGBT jeszcze kiedyś zatęskni za naszymi poczciwymi – bo względnie umiarkowanymi – narodowcami. Logo „przeklętych przez Allaha, cudzołożących i zasługujących na śmierć sodomitów” stanowi kolorowy łuk. Ale dziwna to tęcza, bo wyszła… przed burzą. Czarne chmury dopiero nadciągają. Z południa.

ocenił(a) serial na 9
s234

Przesada. Znam wiele osób które eksperymentowaly w młodym wieku a teraz są w związkach hetero. Ja sama mam faceta pomimo pewnych wydarzeń z przeszłości. Homoseksualiści istnieli od zawsze w podobnej ilości, zmieniał się tylko stosunek społeczeństwa do nich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones