PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 524
oceny
7,7 10 1 101524
6,5 15
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

Książka

ocenił(a) serial na 8

Czy ktoś może czytał książkę OItNB i powie mi czy dużo się różni od serialu oraz czy warto ją
przeczytać ;)

ocenił(a) serial na 10
papatka01

Hej, ja czytałam i powiem tak. Różni się w 95% drugi sezon to już w zasadzie wizja scenarzystów tylko i wyłącznie. Książka ciekawa, bardzo szybko się czyta i dobrze ją znać jeśli serial Ci się spodobał tak że ja Polecam :)

ocenił(a) serial na 8
CmaBarowa139

Dzięki wielkie :)
Właśnie zamówiłam. Mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania.

ocenił(a) serial na 6
CmaBarowa139

Książka też ma wiele dobrych i wartych zapamiętania cytatów?

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Nie zauważyłam żadnych godnych zapamiętania cytatów a z serialu znam połowę. Książka nie jest tak nasycona humorem, postacie są bardzo mało nakreslone, w zasadzie ciągle pojawiają się jakieś nowe ale jest o nich tylko wspomniane i tyle, można niektóre osoby rozpoznać z serialu ale w książce nie poświęca im Piper Kerman dużo czasu. Scenarzyści odwalili kawał dobrej roboty że stworzyli takie ciekawe i złożone postacie na podstawie tylko ich zarysu no i te historie flashbacki

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Nie zauważyłam żadnych godnych zapamiętania cytatów a z serialu znam połowę. Książka nie jest tak nasycona humorem, postacie są bardzo mało nakreslone, w zasadzie ciągle pojawiają się jakieś nowe ale jest o nich tylko wspomniane i tyle, można niektóre osoby rozpoznać z serialu ale w książce nie poświęca im Piper Kerman dużo czasu. Scenarzyści odwalili kawał dobrej roboty że stworzyli takie ciekawe i złożone postacie na podstawie tylko ich zarysu no i te historie flashback

ocenił(a) serial na 9
CmaBarowa139

Muszę koniecznie kupić tę książkę. Serial uwielbiam i jestem strasznie ciekawa, jak ta historia przedstawiona jest w papierowej wersji.:)

ocenił(a) serial na 10
CmaBarowa139

Książka też jest taka lesbijska? Jeśli tak, to na pewno przeczytam.

ocenił(a) serial na 10
Sumire_x3

Nie jest lesbijska, jeśli tylko z tego względu miałaś zamiar kupić to tego nie rób :P

ocenił(a) serial na 10
CmaBarowa139

Faktycznie, chyba sobie podaruję. :) Dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones