PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 524
oceny
7,7 10 1 101524
6,5 15
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

A postać Crazy Eyes rozwala system ;D

ocenił(a) serial na 9
298paula986

Jak dla mnie, to wszystkie czarnoskóre aktorki grające w tym serialu (szczególnie w sezonie 3) są bezkonkurencyjne w swoich rolach :)

ocenił(a) serial na 9
NikA_1982

Zgadzam się :D I też cieszę, że oitnb przestał skupiać się głównie na Piper, a w zamian przywiązuje większą uwagę do pozostałych bohaterek i ich historii, np. w ostatnim odcinku (nie wiem, czy już widziałaś, więc nie chcę spoilować) Piper i Alex nie brały udziału w dosyć pamiętnym i wesołym wydarzeniu, w którym uczestniczyła cała reszta więźniarek, które znamy. Także super, że się wszystkie wątki rozwijają i czarnoskóre bohaterki mogą pokazać jeszcze więcej mega gry aktorskiej ;)

ocenił(a) serial na 9
298paula986

Mi się strasznie podobał wątek z opowiadaniem Szalonookiej ;) Już dawno się tak nie naśmiałam :):) Żałuję też, że Ruby Rose została wprowadzona tak późno :(
A u Ciebie w profilu widzę zdjęcie Heleny :) W Orphan Black wkręciłam się w tym tygodniu i za chwilę odpalam 3 sezon ;)

ocenił(a) serial na 9
NikA_1982

Tak! OB to mój ulubiony serial, Tatiana odwala w nim tak dobrą robotę, że praktycznie po każdym obejrzanym odcinku zbieram szczękę sprzed ekranu komputera i muszę sobie przypominać, że to JEDNA aktorka xD No i oczywiście Cophine <3 Miłego oglądania i daj znać jak wrażenia, bo się dużo będzie działo :)

ocenił(a) serial na 9
298paula986

Również jestem pod wrażeniem jej grania :) Mega mi się podoba jak gra Alison od 2 sezonu no i Cosima - wiadomo :) Mam nadzieję, że dostanie nagrodę Emmy, bo w 100% na nią zasługuje :) Chyba z tym wątkiem powinnyśmy przejść na profil o OB, bo zaraz ktoś się wkurzy, że nie piszemy o OITNB ;)

ocenił(a) serial na 9
NikA_1982

Racja, trochę za bardzo fangirlujemy nie na te tematy co trzeba ;D Chociaż pewnie większość widzów Orange'u jest zaznajomiona z Orphan Black i ma taką samą opinię, jak my :) Co do Emmy, to też mam taką nadzieję, w ogóle powinna dostać po jednej statuetce za każdego klona xD

ocenił(a) serial na 9
298paula986

Żeby nie było, że piszemy nie na ten wątek co trzeba, to właśnie obejrzałam 8 odc OISTNB :):) Robi się coraz weselej w związku z opowiadaniem, gaciami i żydówkami :D

ocenił(a) serial na 9
NikA_1982

Ooo super :D Kocham wątek żydówek, jest mega śmieszny :))) Ale z kolei nie za bardzo mi się podobało, jak potoczyły się losy związku Alex i Piper, hmmm

ocenił(a) serial na 9
298paula986

Pierwszy sezon z Alex i Piper był najlepszy :) Teraz w zasadzie nic się nie dzieje. Ruby Rose też późno wprowadzili ;/ eh. A czytałaś może książkę na podstawie, której nakręcili ten serial?

ocenił(a) serial na 9
NikA_1982

Dokładnie, i jeszcze wsadzili Nicky do maxa ;/ Doszłam do połowy książki, bo jakoś zupełnie mnie nie wciągnęła, ma całkowicie odmienny klimat niż serial, który moim skromnym zdaniem, jest od niej o niebo lepszy, co się często nie zdarza. A Ty czytałaś? ;)

ocenił(a) serial na 9
298paula986

Właśnie czytam i nie mogę przez nią przejść. Książka żenada, jedyne co ją łączy z serialem (zajebistym serialem) to imię Piper ;)

ocenił(a) serial na 9
NikA_1982

No właśnie! To jest jakiś cud, że na tak marnej lekturze, powstał taaaaki serial :D

ocenił(a) serial na 9
298paula986

Dzięki Ci Netflix ;)

ocenił(a) serial na 8
298paula986

Lubię ten serial i oglądam ale mnie jakoś nie śmieszy. Czasem tylko lekko bawi ale nie wywołuje śmiechu.
Gadanie po ć...ch jest takie śmieszne?
Zdecydowanie wolę stronę dramatyczną serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones