PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 524
oceny
7,7 10 1 101524
6,5 15
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

... zapowiedź trzeciej odsłony - https://www.youtube.com/watch?v=njy0dFFlpAc

ex_machina_durejko

Będzie się działo! :)

ocenił(a) serial na 10
ex_machina_durejko

The hot one is back :) nie mogę się doczekać 12 czerwca ;)

CmaBarowa139

i to najlepsza wiadomość :)

ex_machina_durejko

Ruby Rose jest cudowna! Podobno ma nieźle namieszać w głowach głównych bohaterek :-)

ocenił(a) serial na 9
ex_machina_durejko

Szalonooka najlepsza. :D

cophine

Brak Vee będzie jej służył i może w końcu wróci Crazy Eyes z pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
ex_machina_durejko

W jednej ze scen zwiastunu na drugim planie widać Vee, albo inną czarnoskórą więźniarkę z podobną fryzurą. Żeby to nie była Vee... nie wiem czy ją zniosę w kolejnym sezonie...

ocenił(a) serial na 9
branwen_M

Vee, z całym szacunkiem, odwaliła już - mam nadzieję - kitę ostateczną, nie przyuważyłam jej (ani jej alter ego) w zwiastunie, moją uwagę zaprzątnęły głównie dwa wątki: raz - absolutnie urocza wykładnia miłości wg Crazy Eyes oraz dwa - być może się mylę, ale wydaje mi się, że jednak pewne delikatne przesunięcie akcentów w relacji Piper/Alex. Mianowicie - trailer sugeruje, że teraz to Alex będzie tą bezbronną, potrzebującą pomocy dziewką, a Piper zostaje teraz przysłowiowym szeryfem. Właściwie rozwój wątków w II sezonie do tego zmierzał.

ocenił(a) serial na 10
ex_machina_durejko

Alex w tym sezonie będzie na pewno może nie tyle bezbronna co przybita. Trafić znowu do więzienia dzięki osobie którą się kocha... cóż nie jest to powód do zadowolenia, jakby samo więzienie nie było wystarczająco przygnębiające ;) W tym sezonie będzie też flashback z pogrzebu jej matki, tak więc Alex wyleje dużo łez w tej serii ;)

ocenił(a) serial na 6
CmaBarowa139

Ale Piper chciała ją chronić :) Aczkolwiek Alex sama nie powinna się skusić na powiedzenie prawdy, wiedziała, z czym wiąże się taki biznes...

ocenił(a) serial na 6
ex_machina_durejko

Nicky na wolności?

ocenił(a) serial na 9
jocisko

Może też jakiś flashback. Albo wyszła i dlatego Morello ryczy.. w tych trailerach sceny są zawsze wyrwane z kontekstu.

ocenił(a) serial na 6
cophine

Morello może płakać za wszystkim, poza tym trailery są raczej z początkowych odcinków, więc może flashback, może sen. Zobaczymy.

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Natasha Lyonne czyli serialowa Nicky miała inne zobowiązania i projekty w trakcie kręcenia 3 serii, jej obecność ma być znikoma w tym sezonie :/ nie wiem jak to załatwili fabularnie, szkoda bo to moja ulubiona więźniarka ;) w każdym razie flashback z jej udziałem też będzie. A co do Piper to czy aby na pewno chciała ją chronić ? w sensie Alex ? :P moim zdaniem było dużo jej własnego interesu w tym postępowaniu ale cóż dzięki temu Alex wraca więc nie narzekam :)

CmaBarowa139

Możliwy spoiler,



- podobno Nicky zostanie złapana z heroiną i wysłana do maxa
- jakiekolwiek były intencje Piper, chwała jej za to,
klikać na własną odpowiedzialność: http://i.imgur.com/7CvRmuV.jpg





ocenił(a) serial na 10
bae

To prawda :) jest też kilka innych dostępnych spoilerów, ponieważ w Kanadzie wyemitowano już dwa pierwsze odcinki a krytycy widzieli 6 i są recenzje dostępne w sieci :)

CmaBarowa139

W tym roku wycieka zdecydowanie więcej informacji, nie to co w zeszłym -
choć wtedy już we wrześniu dostaliśmy cynk, że Alex wyjdzie z więzienia, tylko nie uwierzyliśmy :D

bae

we wrześniu 2013 znaczy 0_0

ocenił(a) serial na 10
bae

W 2013 jeszcze nie oglądałam serialu, a teraz nie mogę się doczekać weekendu, mam nadzieję że będzie już kilka odcinków dostępnych w okolicach niedzieli ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
CmaBarowa139

Praktycznie moja ulubiona postać? Wstydziliby się!

ocenił(a) serial na 9
ex_machina_durejko

Dobrze, że to wychodzi w piątek, a nie np. w środku tygodnia... nie mogę doczekać się jutra!

oOAlexOo

Jeżeli w piątek będzie na Netflix, to ciekawe po jakim czasie gdzieś za darmo udostępnią do obejrzenia.

ocenił(a) serial na 9
kokosanka13

Tego samego dnia pewnie będzie już na piracie ;)

oOAlexOo

Odc 3 sezonu już się pojawiają:)) ciekawe jak szybko będą napisy. Na razie odc są na kickass:))

ocenił(a) serial na 9
gosia1408

I jak na złość coś mi wypadło, przez co pierwsze odcinki obejrzę sobie chyba dopiero jutro :< Jakbyś dzisiaj oglądała, to podziel się tu nie spoilerującymi wrażeniami :)

oOAlexOo

Jasne, jak znajdę czas na te pierwsze odc......bo wiadomo jak to z czasem jest choć już nie mogę się doczekać...tyle czekania;)))

kokosanka13

Wiecie może na jakiej stronie mogę obejrzeć nowe odcinki? :)

californiarip

www.netflix.com

ocenił(a) serial na 8
skeleton111

spoko, że w Polsce jest dostępy geniuszu

ocenił(a) serial na 10
mexican3eye

Jest dostępny jeśli zmienisz IP na zagraniczne z panstwa w którym netflix jest dostępny, ja mam Netflix ;)

ocenił(a) serial na 10
californiarip

Nieprzetłumaczone są na przykład na couchtuner.eu.com

californiarip

Na kinomanie jest już kilka odcinków

ocenił(a) serial na 10
A_Szymaniak

Co zrobić jak już się obejrzało?
Czuję taką pustkę, o matko.

dominika_biedak

Jestem właśnie po 13 odcinku i nie wiem co mam ze sobą zrobić, też czuję "taką pustkę".

ocenił(a) serial na 10
Nitisara29

Tak to jest jak się żyje serialami :(
Ale ostatnie sceny... magiczne!

ocenił(a) serial na 10
dominika_biedak

Mi się nie podoba w jakim kierunku postać Piper zmierza w tym sezonie. Zupełnie inna osoba od odcinka 8 albo 9, masakra :)

ocenił(a) serial na 10
CmaBarowa139

Fakt, to mi też nie przypadło do gustu, szkoda mi było Alex.
9 odcinek mnie zasmucił, a 10... 10 mnie mega ruszył.

ocenił(a) serial na 10
dominika_biedak

Scenarzyści chyba upadli na głowę i ten tatuaż "Trust no bitch" bez sensu, skąd taki pomysł w ogóle ? Wciąż jestem w szoku po tych kilku ostatnich odcinkach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones