PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 524
oceny
7,7 10 1 101524
6,5 15
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

Czy tylko mnie denerwują postanie Alex i Piper?..

ocenił(a) serial na 8
polaxx

Nie mogę zdzierżyć Alex od pierwszej chwili, gdy pojawiła się w serialu, pod każdym względem. Z czasem tylko się upewniałam, jakim jest złym człowiekiem. O ile Piper w pierwszym i połowie drugiego sezonu lubiłam, o tyle pod koniec zaczęła być coraz bardziej uzależniona od Alex i podejmować absurdalne decyzje. W 3 sezonie ich wątek jest straaasznie nudny...

hymep7

No dokładnie, nie wiem jak Piper mogła zostawić Larrego i to jeszcze dla Alex..

ocenił(a) serial na 10
polaxx

No chyba sobie żartujesz, Larry to dupek który zdradził ja z jej własną przyjaciółką, do tego facet jest kompletnie uzależniony od swoich rodziców, jest po 30 i wciąż praktycznie na ich utrzymaniu, jego wywiad w radiu był ciosem poniżej pasa. Można nie lubić Alex,ale życzyć Piper Larrego ? :D

ocenił(a) serial na 8
CmaBarowa139

ale przecież Larry poszedł do łóżka z Polly już po tym, jak się dowiedział, że Piper go zdradzała! wiadomo, że nie była to zbyt trafna decyzja (zwłaszcza ze strony zamężnej i dzieciatej Polly :D), ale oni praktycznie już nie byli razem.

polaxx

Heteryczka raczej nigdy nie zrozumie biseksualistki...

hymep7

hymep7:
Mam coś podobnego z niektórymi postaciami, ale akurat Alex uważam za najciekawsza, najatrakcyjniejsza kobietę tam.

ocenił(a) serial na 8
feminus

Przyznam, że pod koniec 3 sezonu jej wizerunek ociupinkę mi się ocieplił, ale nadal jej nie lubiłam. Co do atrakcyjności - wiadomo, że gusta są różne i tu chyba ciężko dyskutować. Osobiście mam wiele innych typów w serialu :)

ocenił(a) serial na 7
polaxx

Alex to jedyna postać w tym serialu która powinna zniknąć i nigdy nie wracać.

ocenił(a) serial na 10
kkaska2

A ja właśnie odwrotnie uwielbiam Alex. Strasznie mi brakowało jej w 2 sezonie. Za to Piper w 3 sezonie działa mi na nerwach, zrobiła się strasznie irytująca.

ocenił(a) serial na 7
mysia450

Piper w 3.sezonie kreuje się na Don Corleone, wychodzi to groteskowo.

mysia450

mysia450:
Zgadzam sie co do Alex, jest świetna!

kkaska2

Alex musi zostać!

polaxx

Ja mam coś przeciwnego, oglądam głownie ze względu na ich relacje.

ocenił(a) serial na 8
feminus

a ja tak chciałam, żeby Piper była ze Stellą...! :D

ocenił(a) serial na 10
hymep7

Ummm nie dziękuję, kompletnie mi ten duet nie pasował :P poza tym Piper nie zasługuje na nikogo w tym momencie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones