PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 524
oceny
7,7 10 1 101524
6,5 15
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

Witam, chcę obejrzeć jakiś nowy serial i oto znalazłem ten, jednak ze względu na dominacje kobiet w obsadzie zastanawiam się czy to jest taki typowy serial dla kobiet czy chłop też na luzie może obejrzeć?

ocenił(a) serial na 9
WybraniecC

Jest to serial dramato-komediowy, trochę luźniejsza wersja "Skazanego na śmierć". Jestem facetem i nie narzekam :P Nawet wciąga

ocenił(a) serial na 7
Kalimdor

Ja bym powiedziała, że to więzienna wersja "Gotowych na wszystko". Pod względem klimatu najbardziej mi się właśnie z tym kojarzy. W obu serialach jest jakaś taka lekkość i przymrużenie oka, nawet jeśli fabuła czasem przynosi bardziej dramatyczne wątki.

ocenił(a) serial na 7
WybraniecC

Ja też jestem facetem. Mam 36 lat i kiedyś matka mnie poprosiła żebym jej poszukał jakiegoś serialu. Znalazłem ten i sam sie wciągnąłem.

ocenił(a) serial na 8
WybraniecC

nie oglądaj, bo urosną Ci piersi

ocenił(a) serial na 8
WybraniecC

Pan tak na serio? To obsada z większą ilością mężczyzn wskazuje, że kobieta nie powinna czegoś oglądać, bo to produkcja typowo dla "mężczyzn". Proszę poczytać o czym jst serial, a nie patrzęc na zróznicowanie płci postaci, wyjdzie to panu na zdrowie.

WybraniecC

Ja jestem nastolatkiem i mnie bardzo wciągnął,humor tam zawarty i problemy wydaję mi się,że przypadną do gustu każdemu

WybraniecC

Typowy dla kobiet, a nawet więcej - typowy amerykański dla kobiet. Obie cechy widać jak na dłoni w połowie pierwszego odcinka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones