PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 524
oceny
7,7 10 1 101524
6,5 15
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

Upływ czasu w serialu

ocenił(a) serial na 7

Hej,
Zacząłem niedawno oglądać ten serial, jestem na 4 sezonie i zauważyłem jedną rzecz mianowicie Piper miała odsiedzieć 13 miesięcy, kiedy indziej była mowa o 15 miesiącach natomiast gdzies pod koniec 3 sezonu lub gdzieś w 4 sama Piper mówi że zostalo jej coś około 12 miesięcy czy jakoś tak.

Jak to jest możliwe skoro razem z nią do więzienia trafiła Dayanara która zdążyła zajść w ciążę, urodzić i jeszcze oswoić się ze stratą dziecka czyli powiedzmy 10-11 miesięcy minęło a u Piper z odsiadki ubyło tylko kilka miesięcy?

ocenił(a) serial na 5
krzys1u

w 6 sezonie mówi, że odsiedziała już pół roku.
Na razie mamy pół roku rozjazdu.

ocenił(a) serial na 8
krzys1u

W którymś z pierwszych odcinków 5 sezonu Alex mówi do Piper coś takiego „zostały Ci tylko 3 miesiące odsiadki, nie wychylajmy się”. Osobiście też już się pogubiłam

ocenił(a) serial na 10
krzys1u

A Piper przypadkiem nie przedłużyli wyroku w drugim sezonie, kiedy kłamała przed sądem? W sumie aspekt pominięty. bo Alex wyszła warunkowo, a jak wróciła to potem wspomnieli, że ma jeszcze kilka lat przed sobą... Może w 7 sezonie trochę się rozjaśni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones