PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 663
oceny
7,7 10 1 101663
6,6 16
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

Czuję niedosyt :< Dużo fajnych historii, skróconych do minimum, świetne postacie z niewiadomym losem... Co dalej z Piper? Co z Rudą, Alex? Jak Lorna i Maleństwo?
Czy wiadomo o kolejnych sezonach czy to już koniec?

ocenił(a) serial na 9
PaseroPasero

Podobno 7 sezon jest w planach.

ocenił(a) serial na 10
PaseroPasero

Miałam takie same wrażenie. W 2016 r. dostał zamówienie na 3 sezony, więc sezon 7 na pewno powstanie. Co do następnych sezonów to jeszcze nic nie wiadomo. Po obejrzeniu ostatniego odc. mam wrażenie, że 7 będzie ostatnim sezonem ale to tyko moje zdanie.

ocenił(a) serial na 9
mysia450

Też mi się tak wydaje, pozamykają wątki, pożegnają nas z postaciami.
Ale też w sumie zostało trochę postaci w ogóle niepokazanych albo tylko na chwilę były, może się dowiemy co u nich ^_^

ocenił(a) serial na 7
PaseroPasero

Piper po wyjściu z więzienia bierze ślub z Larrym i pewnie o tym będzie 7 sezon + wątki z więzienia. Pozamykają wątki i koniec.

ocenił(a) serial na 5
Wariat23

Raczej nie weźmie żadnego ślubu. Serial już od kilku sezonów jest baardzo luźną adaptacją i nie ma na ten moment zbyt wiele wspólnego z życiorysem Piper Kerman.
Cudowne połączenie serialowej Piper z Larrym w 7 sezonie byłoby po prostu głupie patrząc na to, jak się to wszystko przez kilka sezonów rozwinęło.

PaseroPasero

7 sezon jest w planach, więc to jeszcze nie koniec.

ocenił(a) serial na 7
PaseroPasero

mnie zastanawia co z Blancą. Miała wyjść na warunkowym a tu takie coś....

ocenił(a) serial na 10
PaseroPasero

ja jestem ciekawa czy Lorna poronila... :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones