PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 679
ocen
7,7 10 1 101679
6,6 16
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

bb

ocenił(a) serial na 8

Jak dla mnie serial bomba! Alex jest smaczna! Ma cos w sobie.

Nie moge doczekac sie co sie stanie miedzy nia a Piper w 2-drugim sezonie... Mam nadzieje ze bedzie sie cos dzialo..

A tak pozatym interesowaliscie sie Piper - bohaterka glowna, jej zyciem prywatnym. W ksiazke Alex miala na imie Nora oraz nie byla z Piper w wieziennu. Nie czytalalm jescze ksiazki i wsumie jestem ciekawa czy tak naprawde Piper i Nore cos laczylo. Nie moglam nic w internecie o Norze/Alex znalesc.. Piper jedynie wyszla za Larry-ego ale o Norze nie wspomina duzo.. Nie wiem. A chcem wiedziec.. jestem ciekawa co sie z ich miloscia stalo!

ocenił(a) serial na 8
LezBeFriends

Między Norą a Piper Kerman było coś w rodzaju zauroczenia, ale Kerman przyznała, że Nora traktowała ją jak narzędzie w jej kartelu. Była nawet sytuacja gdzie Nora prosiła by Piper do niej przyleciała na Bali bodajże i Nora miała załatwić wszystkie formalności a o Piper zwyczajnie zapomniała. Biedna Piper sama przesiedziała w Paryżu czekając na jakikolwiek znak od Nory. Więc w rzeczywistości ten związek nawet jeśli taki w ogóle był przedstawiał się kiepsko, ciężko nawet mówić o jakiejkolwiek miłości. Co do realcji książki i serialu, to książka stanowi jedynie podstawę. Szkielet serialu, koncepcja za co Piper trafiła do więzienia. Wątek miłości miedzy nią a Norą (Alex) został poszerzony i dodany, tak jak i inne wydarzenia. Wszystko jest niejako częścią kampanii Piper Kerman, która ma za zadanie zwrócić uwagę na warunki panujące w więzieniach jak i sytuacji więźniarek po wyjściu z ośrodków karnych.

ocenił(a) serial na 8
LezBeFriends

Ja tak samo się nie mogę doczekać Alex & Piper. Najlepszy związek ever! Chociaż Alex pod koniec chamsko się zachowywała wobec Piper. I jeszcze 'to' z Nichols (tą ćpunką).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones