PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 652
oceny
7,9 10 1 28652
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

No i koniec sezonu :<

ocenił(a) serial na 9

Jak ja nie cierpię dziesięcioodcinkowców, zwłaszcza gdy taki serial jest dobry i się przyjemnie ogląda. Tyle czasu trza czekać na kolejny sezon... :< Mam do was pytanie: Co oglądacie oprócz Orphan Black? Piszę tutaj bo ciekawy jestem waszego gustu serialowego :&gt;
No i szukam kolejnego serialu jakiegoś nietypowego i naprawdę ciekawego.

ocenił(a) serial na 9
mathias777

Polecam Fringe :P Jak dla mnie zdecydowanie ciekawy i nietypowy :) A oglądane przeze mnie można zobaczyć na profilu :P

mathias777

Polecam Mentalistę i The walking dead;p

GreenLight_2

kurde, ale własnie zauważyłam, ze juz je oglądasz:D w takim razie polecam również Hannibala :)

ocenił(a) serial na 8
mathias777

Serial bardzo fajny. W podobnym klimacie/typie, albo nawet bardzo podobnym był Dollhouse (http://www.filmweb.pl/serial/Dollhouse-2009-479149) i nie sugerować się nazwą.

ocenił(a) serial na 8
mathias777

W podobnym klimacie nie kojarzę ale polecam:
1. Gra o tron
2. American Horror Story
3. Czysta krew
4. Hannibal
5. Demony Da Vinci
6. Mysfits
7. Lost girl

ocenił(a) serial na 9
mathias777

bardzo podobny (podobno) jest Ringer, ale po pierwszym sezonie go skaowali.

ocenił(a) serial na 9
mathias777

Myślę, że spodoba Ci się "Utopia" - obczaj koniecznie, genialny ;)
Poza tym polecone już wyżej, oprócz "Czystej krwi" - głupszego serialu chyba nigdy nie widziałam.

persephyona

Czysta krew jest najlepszym serialem w swoim gatunku.

mathias777

Spartacus - best show ever made.

OB świetny, Tatiana powinna zgarnąć za te role (szczególnie Allison i Helena) najważniejsze nagrody serialowe.

ocenił(a) serial na 6
elbondo13

Spartacus oczywiście zacny ;) i jeszcze Vikings dodam pzdr

ocenił(a) serial na 6
mathias777

Orphan Black jest serialem średnim ale to moje zdanie, biją go na głowę takie tytuły jak Breaking Bad, American Horror Story, Games Of thrones, Boss ( to jest k..wa majstersztyk ;) ale na pewno do Ciebie nie trafi , Hemlock Grove czyli coś o wampirach i wilkołakach dla ludzi z odrobina oleju w głowie ( nie mylić z pustakami od Zmierzchu ) , The Americans mile zaskoczenie acz zaczyna się poniżej średniej, The Killings bardzo fajny detektywistyczny ( ma klimat ), Touch ale tylko pierwszy sezon, drugi to mega kaka;). Trochę starsze - Rome, moim zdaniem najlepszy serial kostiumowy wszech czasów, Carnivàle taka perełeczka wśród seriali i puki co styka ! pzdr

mathias777

Ja nie wiem, co Ty lubisz, ale skoro pytasz, powiem Ci, co ja lubię ;).
A więc:
"Nikita"
"Fringe"
"Continuum"
"Sliders" (stare, ale lubię)
"Once A Thief" (ostatnio zaczęłam oglądać i mi się w miarę podoba, ale też stare).
"Primeval" (ale nie spinoff, bo ten jest do bani).
Jest jeszcze trochę, ale w gruncie rzeczy uważane za słabe albo po prostu coś mogłam pominąć.

ardnaskela_filmaniak

Continuum - też polecam
poza tym "Once Upon a Time", Holmes - angielski, "Falling Skies", wyżej wspomniany serial "Czysta krew" jeden z nieliczny 18+.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones