PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 652
oceny
7,9 10 1 28652
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

Tatiana Maslany

ocenił(a) serial na 8

Właśnie skończyłem oglądać drugi sezon i nt. Tatiany powiem tylko... WOW!
Dziewczyna ma taki warsztat aktorski, że podczas oglądania zapominałem, że te wszystkie postacie gra jedna osoba. Każda bohaterka wykreowana koncertowo z wyróżniającymi się cechami charakteru. To nie były tylko różne peruki i charakteryzacja. Na prawdę czapki z głów!
Do tego dochodzi jeszcze Jordan Gavaris. Sceny z jego udziałem zawsze mnie rozwalały :) Ciekawie zapowiada się także wątek "męskiego klona" - zobaczymy jak to wyjdzie w 3 sezonie.

wojtaso87

Też uważam, że to świetna aktorka. Potrafiła tak grać te postaci, że nawet, kiedy Sara udawała Alison, to było widać w niej Sarę i odwrotnie;) Rzeczywiście można aż zapomnieć, że to ta sama aktorka. Jest naprawdę dobra;)

ocenił(a) serial na 9
akima_

Dokładnie, to, że potrafi pokazać postacie udające inne postacie, zarówno zachowując przy tym ich cechy charakteru, jak i wprowadzając wiarygodne udawanie cech "nie ich" jest niesamowite, czapki z głów.
Szkoda, że aktor grający klony męskie nie osiągnął nawet ułamka genialnych kreacji Tatiany, jego postacie można było poznać wyłącznie po fryzurach, poza tym niestety wszystkie były takie same :/

ocenił(a) serial na 8
Sol89

Zgadzam się, ale na obronę Ariego Millena można powiedzieć, że jego postaci były zdecydowanie mniej zróżnicowane, w końcu chłopcy wychowywali się razem, więc siłą rzeczy byli bardziej podobni. Niemniej jednak szkoda, że aktor nie rozwinął bardzo swojego warsztatu.

akima_

W pełni się zgadzam. Dałabym jej Oscara. A może kilka, przynajmniej za cztery główne postacie? :) Jak napisał Sol89: kapelusze z głów, panowie!

_eFFcia_

Oscar jest za filmy, za seriale przyznają nagrodę Emmy, do której w tym roku nominowana jest Tatiana. :)

ocenił(a) serial na 8
akima_

Piekne przerysowanie wlasnej postaci jak Alison udaje Sare idac do Kiry.

ocenił(a) serial na 10
wojtaso87

Zgadzam się, Tatiana jest genialna! Szkoda tylko, że mało kto ją docenia.

ocenił(a) serial na 8
Vicky91

każdy kto obejrzal ten serial docenia

ocenił(a) serial na 7
wojtaso87

Kreacja Tatiany Maślanki bardzo dobra i ona mocno podnosi poziom tej produkcji. Niestety nie dorównują jej scenarzyści, którzy zamiast dbać o spójność fabuły zaczynają mnożyć wątki jak w operze mydlanej. Może oczekują, że będą mogli zarabiać przy tym serialu na kaszę i makaron przez 5 lat. Producenci powinni to przystopować, zanim nie będzie za późno. Powinni sobie przypomnieć świętą zasadę, że po wstępie i rozwinięciu czas na zakończenie. Chyba, że zrobienie z tego wenezuelskiego tasiemca to ich cel. Ale co na to Tatiana Maślanka? Jej talent w ten sposób ma się zmarnować?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones