PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 654
oceny
7,9 10 1 28654
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

finał sezonu

ocenił(a) serial na 9

Jak wrażenia po trzecim sezonie? Muszę powiedzieć, że nieźle wybrnęli z sytuacji z pierwowzorem. Jak dla mnie wszystko złożyło się w fajną całość. Mimo, że pojawienie się Kastora w serialu zmieniło moje nastawienie do niego.
Jednak największe zaskoczenie, to to, że matka Rachel żyje - jakoś tak chyba spłonęła, prawda?
Żałuję też śmierci Paula.

A co do Tatiany, to nadal nie mogę wyjść z podziwu co do ról jakie odgrywa. ;)

ocenił(a) serial na 10
Leexi17

Ktoś juz pisał powyżej, że nikt tu nie umiera, puki nie zobaczy się ciała... I tak sobie myśle... Ja również opłakuje Paula, był naprawde dobrze zakamuflowanym szpiegiem... w jednym momencie go nie lubimy - bo monitr, w innym lubimy - bo nie zdradził, że Sara, to Beth, w kolejny nie lubimy bo jest przy Rachel, to znów, dzięki niemu Sara jest wolna.... Skoro wypuścił granat, to Dr. Coady i Rudy powinni zginąc w raz z nim, a jednak przeżyli... więc Czemu on miał by nie przeżyć... Od noża się nie umiera, a i postrzelony też nie został, ain w Serce, aniw głowę... A jak scenarzyści napiszą że to nie możliwe by ożył.... To by była ignorancja i pierniczenie. Najlepszym dowodem jest na to Helena.... Tyle ile ona obrażeń dostała przez całe 3 sezony i ile wycierpiała, a jednak za każdym razem powraca i ma się dobrze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones