PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 652
oceny
7,9 10 1 28652
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

Świetnie się ogląda, każdy odcinek zaskakuje, podobają mi się zwroty akcji (częste) nieprzewidywalność i świetna kreacja Tatiany w kilku rolach( zupełnie różne charaktery oddane bardzo przekonująco). Mnie zafascynował ten serial , bo mimo,że nie ma w nim fajerwerków to bardzo przykuwa uwagę. Z niecierpliwością czekam na 2 sezon, dla mnie serialowe odkrycie tego roku.

ocenił(a) serial na 8
Shedragon

Gdzieś czytałam, że drugi sezon ma się ukazać wiosną 2014, nie wiem czy to pewna wiadomość, bo nie pamiętam gdzie to widziałam, w każdym razie nie mogę się doczekać. Swoją drogą, brak nominacji do nagrody EMMY dla Tatiany to jedno wielkie nieporozumienie.

ocenił(a) serial na 9
blueowl

"""Nagrody Young Hollywood Awards doceniają młode talenty w filmie, muzyce i telewizji. Tatiana Maslany wyróżniona została w kategorii "przełomowy kobiecy występ". """
Gdzieś jednak ją doceniono a jest naprawdę tego warta, momentami przypomina mi Noomi Repace z trylogii:)

Shedragon

Zgadzam się z Tobą, z tym że dla mnie fajerwerki są jak najbardziej i daję 10/10 :) Obejrzałam cały sezon w dwa dni, nie mogąc się oderwać. Absolutnie rewelacyjny serial, wspaniałe postaci, klimat i scenariusz, który cały czas trzyma w napięciu. Aktorstwo na najwyższym możliwym poziomie jesli chodzi o główną postać (jestem w szoku, jak można tak wspaniale zagrać kilka postaci jednocześnie, nadać im zupełnie inną mimikę, głos, spojrzenie, wszystko... coś niesamowitego), pozostali aktorzy również świetnie dają radę. Historia zaskakuje i wciąga bez reszty. Nie ma tu zapychaczy w postaci słabych wątków pobocznych, ogląda się jednym tchem. To również moje serialowe odkrycie tego roku. Nie mogę doczekać się drugiego sezonu, żaden serial mnie tak nie zachwycił od bardzo dawna.

ocenił(a) serial na 7
Shedragon

Mnie pilot jakoś niespecjalnie zachwycił, w dodatku irytowało mnie trochę przesadne zmanierowanie Felixa. Drugi odcinek włączyłem tak bardziej od niechcenia, nie mając wygórowanych oczekiwań i traktując go jako typowy zapychacz. Efekt? Przez blisko 5 godzin nie mogłem odkleić się od monitora. Pewnie oglądałbym dalej gdyby nie była już 4 rano, a organizm nie domagał się tak usilnie wyprawy w objęcia Morfeusza.

Brak nominacji aktorskiej dla Tatiany to rzeczywiście jakiś żart, bo obok Emmy Rossum (standardowo już pomijanej przy nominacjach), stworzyły najciekawsze kreacje aktorskie tego sezonu. Trochę szkoda, że tak rewelacyjna produkcja przeszła właściwie niezauważona, ale to niestety wina niewielkiego zasięgu stacji.

Shedragon

Mam tak samo. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pierwszy raz mi się przytrafiło, że pilot zainteresował mnie tak bardzo, że musiałam ciągiem obejrzeć wszystkie odcinki. Miałam dziś niezły maraton, ale warto było, bo każdy odcinek trzymał poziom pilota, a nawet lepiej. Tatiana mistrzowsko odgrywa role klonów. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej umiejętności. No to teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość w oczekiwaniu na drugi sezon.

tequila_s

Nom, świetny serial. Ja też mam maratonik i dzisiaj na pewno finał.

KomputeromaniaK

Zazdroszczę ci troszkę, że masz to jeszcze przed sobą :P

tequila_s

Dawno nie oglądałem tak dobrego serialu. Nie mogę się doczekać drugiego sezonu :)

KomputeromaniaK

Ja właśnie też.
Ostatnio powróciłam i obejrzałam jeszcze raz wszystkie odcinki, i jakoś tak jakby ich było mało.
Po finale mam straszny niedosyt, a tu jeszcze tyle czekać...

ocenił(a) serial na 7
Shedragon

Nawet Kanadyjczycy robia lepsze seriale niz Polacy. To jest chore i odrazajace.

per333

I dlatego nie oglądam polskich seriali, szkoda na nie czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones