Orville
powrót do forum 3 sezonu

Wielkie rozczarowanie

ocenił(a) serial na 6

Pierwsze dwa sezony, to taki cudowny wysokobudżetowy serial fanowski inspirowany Star trekiem. Sporo fajnego humoru i fabuła często ciekawsza niż w ST bo pozbawiona pewnej "waniliowości". Przez co poważne tematy zgrabnie łączą się z ciekawym humorem i koncepcją.
Niestety trzeci sezon to totalne nieporozumienie, po jaką chorobę zachciało im się galaktycznej wojny? Do tego niemożebne dłużyzny i pojawia się nieobecny wcześniej, a w sezonie 3 wręcz wchechobecvny PATOS. Dodatkowo odśpiewywane przez bohaterów piosenki poprockowe o miłości wypełniające po kilka minut prawie każdego odcinka. Koszmar. Wielka szkoda, serial kompletnie pod koniec traci na dynamice i robi się przewidywalny i strasznie błachy.
Kompletne rozczarowanie w porównaniu z początkiem.

ocenił(a) serial na 7
biale_koko

Ostatni odcinek taki sobie (długo by gadać), ale cały sezon bardzo fajny. "Orville* wg mnie zasługuje na uznanie za pełnoprawną kontynuację Star Trek, nie ma żadnego rozczarowania, bo ST nigdy, wbrew pozorom, nie był pozycją najwyższych lotów.

ocenił(a) serial na 6
komisarzpiotr

Jasne, pełna zgoda, ostatni odcinek to jak jakieś Dallas albo Dynastia, dramat. Ogólnie początek (większość) serialu świetna. Końcówka rozczarowuje. Co do ST to ja osobiście bardzo lubię tę pół kiczowatą narrację i tanie scenografie. To dla mnie taki bezpieczny wypełniacz czasu, ale to nie ta sama liga co Battlestar Galactica, (co prawda tytuł /nazwa straszy) ale serial moim zdaniem nr 1 w klimacie Sci-fi

biale_koko

Pojechali z tym ślubem podstarzałej pani doktor z robotem. Ciekawe czy będą jeszcze kolejne sezony?

ocenił(a) serial na 6
uln

Podobno jak odbiór w USA będzie dobry to mają kręcić, co zabawne sezon 3 w Ameryce ma dopiero premierę 10.VIII. Chociaż ja osobiście chyba już podziękuję jak będzie podobnie jak w 3 sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones