PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793747}
5,5 1 718
ocen
5,5 10 1 1718
Osmosis
powrót do forum serialu Osmosis

Niby pachnie BM i może być genialne, ale coś mi nie pasuje :)

ocenił(a) serial na 5
jocisko

ogladam na razie nudne scify jakby czarne lustro rozbite na odcinki

użytkownik usunięty
jocisko

Obejrzałem jak dotąd dwa z ośmiu odcinków i nie czuję się porwany. Raczej z lekka znudzony. Porównania do Black Mirror moim zdaniem trochę na wyrost. Mam jednak nadzieję, że to po prostu kwestia początkowych odcinków i potem będzie lepiej.

Nudy , nudy , nudy , nawet do końca pierwszego odcinka nie dotrwałam , może będzie lepiej ale po co marnować czas jak są seriale gdzie od pierwszych minut jest to „ lepiej „

ocenił(a) serial na 3
ewula811

A jakie polecacie tego typu?

iiizusiekkk

Jakiego typu? SF?

ocenił(a) serial na 3
perun_6

Może być SF :)

iiizusiekkk

https://m.filmweb.pl/serial/Altered+Carbon-2018-769613?ref=ls_m_1_Altared%20carb on
Ten serial mnie ruszył w osmosis czegoś mi zabrakło.

ocenił(a) serial na 3
Akryha

Dzięki

jocisko

Ja jestem po pierwszym odcinku. Nie powiem, zainteresował mnie i na razie nie widzę nachalnej poprawności politycznej, co cieszy. Fajny klimat, nastrojowa muzyka. Bardzo chętnie przejdę do kolejnego odcinka.

ocenił(a) serial na 6
szklanakot

Poprawność polityczna ci przeszkadza w odbiorze?

zwajka

Tak.

szklanakot

I niestety za wcześnie pochwaliłem serial. Przy drugim odcinku aż mnie zemdliło.

jocisko

Nie dotrwałem do końca pierwszego odcinka. Według mnie szkoda czasu.

ocenił(a) serial na 3
jocisko

Dzięki lektorowi mogłam robić coś w międzyczasie, inaczej nie przetrwałabym pierwszego odcinka

perepetka

O tak, dobrze że jest lektor ;) ja dorwalam do 6 odcinka i nie dam rady go skończyć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones