Ostry dyżur

ER
1994 - 2009
7,5 52 tys. ocen
7,5 10 1 51511
7,6 7 krytyków
Ostry dyżur
powrót do forum serialu Ostry dyżur

W którym odcinku (jeśli można, to prosiłabym o numer - sezon i nr odcinka - lub tytuł) Mark dowiaduje się o swojej chorobie? Z góry dzięki :)
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
kalamondynka

Zdaje mi się, że season 7, odcinek 7 - Rescue Me. Wtedy dowiaduję się, bo zdaje się, że w tym też odcinku Corday wyznaje, że jest w ciązy. W następnym odcinku jej o tym mówi. A później jadą do NY.

ocenił(a) serial na 10
qaziula

Dzięki :) Masz rację. I przepraszam, że tak późno odpowiedziałam - po prostu ciągle mi gdzieś wcinało posty (niby napisałam, wysłałam i tak dalej, ale się nie pojawiały :/)
Tak więc jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
kalamondynka

Witam! A czy ktoś może wie, w którym odcinku pojawia się Corbin Bleu? Według opisu grał małego chłopca w 1996 roku. (Corbin jest znany z High School Musical - to tak dla zorientowania, kto to w ogóle jest :D).