7,4 7 546
ocen
7,4 10 7546
2 185
chce zobaczyć
{"type":"film","id":839052,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Outer+Banks-2020-839052/tv","text":"W TV"}]}

"Outer Banks" to opowieść o dojrzewaniu grupy bliskich przyjaciół ("Pogues") z malowniczych wysp Outer Banks w Karolinie Północnej. Po huraganie wyspy zostają pozbawione prądu na cały sezon wakacyjny. Uruchamia to łańcuch zdarzeń, który zmusza grupę nastolatków do podjęcia ważnych życiowych decyzji. Poszukiwania zaginionego ojca lidera grupy, zakazane romanse, gra o wysoką stawkę i narastający konflikt między Pogues i jej rywalami - to będzie niezapomniane lato.

Netflix

Sezon 2:
John B i Sarah cudem uniknęli śmierci. W drugim sezonie uciekają na Bahamy i... od razu pakują się w kłopoty. Znowu podążają tropem złota, spotykając po drodze nowych przyjaciół i nowych wrogów. Kiara, Pope i JJ, którzy zostali w domu, nadal szukają wartego 400 milionów dolarów skarbu. Czy odkryta przez nich tajemnica znowu zjednoczy grupę? Fantastyczna przygoda czeka, jednak niebezpieczeństwo też nie śpi. Pogues grają tym razem o naprawdę wysoką stawkę - swoje życie.

Netflix