Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:28

Zobacz Outer Banks zwiastun

SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2020 54 min.
7,3 4 388
ocen
7,3 10 1 4388
1 286
chce zobaczyć
Sprawdź co obejrzeć na
{"id":"839052","linkUrl":"/serial/Outer+Banks-2020-839052","alt":"Outer Banks","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/90/52/839052/7918896.2.jpg"}
Grupa nastolatków ujawnia długo skrywaną tajemnicę, uruchamiając łańcuch zdarzeń, dzięki którym przeżyją niezapomnianą przygodę.
{"seasons":[1]}
10
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Outer+Banks-2020-839052/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/839052","link":"/serial/Outer+Banks-2020-839052/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/839052","link":"/serial/Outer+Banks-2020-839052/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Outer Banks
Outer Banks (2020) Zwiastun nr 1 (polski) 2:28
Outer Banks
Outer Banks (2020) Zwiastun nr 2 2:06
Outer Banks | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2020 | Serial "Outer Banks" to opowieść o dojrzewaniu grupy bliskich przyjaciół ("Pogues") z malowniczych wysp Outer Banks w Karolinie Północnej. Po huraganie wyspy zostają pozbawione prądu na cały sezon wakacyjny. Uruchamia to łańcuch zdarzeń, który zmusza grupę nastolatków do podjęcia ważnych życiowych decyzji. Poszukiwania zaginionego ojca lidera grupy, zakazane romanse, gra o wysoką stawkę i narastający konflikt między Pogues i jej rywalami - to będzie niezapomniane lato.
[1]

"Outer Banks" to opowieść o dojrzewaniu grupy bliskich przyjaciół ("Pogues") z malowniczych wysp Outer Banks w Karolinie Północnej. Po huraganie wyspy zostają pozbawione prądu na cały sezon wakacyjny. Uruchamia to łańcuch zdarzeń, który zmusza grupę nastolatków do podjęcia ważnych życiowych decyzji. Poszukiwania zaginionego ojca lidera grupy, zakazane romanse, gra o wysoką stawkę i narastający konflikt między Pogues i jej rywalami - to będzie niezapomniane lato.

na podstawie
Shannon Burke (materiały do scenariusza, historia) / Jonas Pate (materiały do scenariusza, historia) / Więcej...
dystrybucja
Netflix
studio
Netflix
tytuł oryg.
Outer Banks
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Charleston (Karolina Południowa, USA).
Okres zdjęciowy trwał od 1 maja do 9 października 2019 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Brak wątków homo

  wdsieniemiesci ocenił(a) serial na 8

  Mocno dziwi zero tejże tematyki. 2gi sezon musi objawić jakiegoś bohatera ze skłonnościami do płci własnej. Mam już pewien typ.

 • sezon 1 Główny bohater

  anteeeek ocenił(a) serial na 8

  Ogólnie uważam, że gra aktorska w tym serialu stoi na niezłym poziomie. Ale co to za poroniony pomysł, żeby głównego bohatera, który jest szesnastolatkiem, grał aktor 27-letni, widać po nim, że nastolatkiem już dawno nie jest.

 • sezon 1 odcinek 6 Lubie takie

  lovedrunkxxx ocenił(a) serial na 9

  Szczerze mówiąc myślałam,że fabuła zaraz mi się znudzi. Na szczęście jest to serial w którym często coś się dzieje. Miłość, zdrada, przemoc, zagadki, zabójstwa, przyjaźń, kontrast między bogatymi a biedniejszymi. Ciekawi aktorzy (dobrze się na nich patrzy ), całkiem nieźle grają, nie ma takiej monotonii nie ... więcej

 • Warto?

  arabel ocenił(a) serial na 6

  Może ktoś się podzieli pierwszymi wrażeniami? Warto czy strata czasu?

 • Pierwszy sezon super kolejne na bank netflix zepsuje

  jarkoswawa ocenił(a) serial na 9

  Świetny serial o przyjaźni poświęceniu i wspólnym dążeniu do zmiany swojej przyszłości. Serial posiada barwnych bohaterów, którzy wychowują się w rożnych grupach społecznych. Wszystko to otoczone przepiękna naturą. Kolejne sezony netflix zepsuje bo będzie na bank ... więcej