PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839052}
7,4 11 210
ocen
7,4 10 1 11210
Outer Banks
powrót do forum serialu Outer Banks

Warto?

ocenił(a) serial na 6

Może ktoś się podzieli pierwszymi wrażeniami? Warto czy strata czasu?

ocenił(a) serial na 5
arabel

Jestem po pierwszym odcinku, nie porywa (i ciężko mi ocenić po 1 odcinku) ale załączę kolejny odcinek.... również jestem ciekawa opinii innych :P

ocenił(a) serial na 7
arabel

Jestem na 4 odc, nawet spoko :),

ocenił(a) serial na 5
arabel

Tak się zastanawiam, czy jako "młodsza ja" tez byłam, aż tak naiwna, "głupia" bo jeśli tak to...przykre :) ale dobrze się ocknąć kilka lat później i stwierdzić, że jednak człowiek z kolejnymi latami się uczy, zdobywa " doświadczenie życiowe. Tak, wiem, że to serial, na dodatek młodzieżowy i przy tym fikcja...ale...ehhh żeby nie było, że tylko "marudze" :P
Doceniam jednak nadmorski klimat, ciepłą kolorystykę zdjęć i taki luźny wakacyjny klimat produkcji :D
P>S Jestem na 7 odcinku :)

ocenił(a) serial na 6
mitsui

Niezłe przyspieszenie :) skoro 7 odcinków dałaś radę to może spróbuję

ocenił(a) serial na 7
arabel

Jestem na 9 akcja się rozkręca, jednak to serial młodzieżowy, trochę bajka ale przyjemnie się ogląda.

ocenił(a) serial na 7
arabel

Jak to często z serialami Netflixa trzeba przebrnąć dwa trzy odcinki i się zaczyna „właściwa treść „

ocenił(a) serial na 4
arabel

Moim zdaniem całkiem spoko serial nie jakiś genialny ale spoko można sie poczuć jak na wakacjach

ocenił(a) serial na 8
arabel

Warto. Po raz kolejny Netflix udowadnia, że to co robi najlepiej, to właśnie seriale młodzieżowe. A tu jeszcze do tego mamy ciekawą przygodę, której na szczęście jest więcej niż taniej teen dramy.

ocenił(a) serial na 8
qiks33

Zdecydowanie się zgadzam. Ostatnie premiery netflixa które przykuły moją uwagę to tylko seriale młodzieżowe. Locke & key, List do króla i Outer Banks. Reszta jest tak słaba że się nie da oglądać.

ocenił(a) serial na 8
arabel

Skończyłam pierwszy sezon, na początku się nie zapowiada dobrze jak w większości seriali ale aktorzy naprawdę dobrze i swobodnie grają, przyjemnie się ogląda. Jestem pozytywnie zaskoczona. Serial młodzieżowy aczkolwiek każdy znajdzie coś dla siebie.

ocenił(a) serial na 8
arabel

Właśnie skonczylam sezon, początek na prawdę nudny, myślałam żeby zrezygnować, ale później się rozkręciło, nie jest to serial wysokich lotów, ale przyjemnie się ogląda, takie idealne na wiosenne wieczory i nawet obejrzalabym drugi sezon tego serialu.

ocenił(a) serial na 10
arabel

Mi się naprawdę podobał, lekki serial na wieczór, trzyma w napięciu. Naprawdę polecam

ocenił(a) serial na 8
arabel

Warto. Naprawdę świetnie zrealizowana rzecz, trzyma w napięciu do ostatniego odcinka. Historia nie jest może nadmiernie głęboka, ale złożona z kliku elementów, który nadają jej taki urok. Pierwszy to sceneria, wyspa z surfingiem, żeglowaniem (teraz to też może męczyć, mnie denerwowało trochę na początku

ocenił(a) serial na 5
kamillirski

Ostatnie odcinki to jakis żart i kpina z widza. Nielogiczne i przeciągnięte zdarzenia - widać ze nic sie tu nie wyjaśni. Początkowo dobra historia która zasługiwałaby na uwagę ale słabe to na maxa i odpuszczam dalsze sezony bo to tasiemiec i serial bez pomysłu ma kolejne odcinki. Strata czasu.

ocenił(a) serial na 6
adamus334

Zgadzam się. Naprawdę w pewnym momencie się wkręciłam w historię, ale końcówka fatalna. Też sobie odpuszczę drugi sezon.

arabel

zależy ile masz lat. po 2 odcinkach - świetny film dla dzieci i młodzieży, zgrabnie zrobiony, ładni ludzie, słońce,przygodowy taki:) Ale ja juz dalej nie oglądam, nie dam rady dalej pociągnąc.

ocenił(a) serial na 6
tnils

30 +, ale tyle tu pozytywnych opinii, że dam mu szansę :)

ocenił(a) serial na 8
arabel

Podobnie jak i ja i też zastanawiam się czy "marnować czas" chociaż w aktualnym świecie jest go aż nad to :D

arabel

Nawet ciekawy, ale ostatnie trzy odcinki oglądałem na przewijaniu, troche przegięli z fabułą i nie dało sie tego oglądać.

ocenił(a) serial na 6
Gandzia29

Zgadzam się. Ciekawa historia, ale te ostatnie odcinki mocno naciągane.

ocenił(a) serial na 8
arabel

Zdecydowanie warto, tylko czemu coś takiego jest tagowane jako dramat. Są elementy dramatu jak w wielu produkcjach ale bardziej podpiął bym to jako młodzieżowy serial przygodowy.

ocenił(a) serial na 4
arabel

Nie warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones