Outer Banks
powrót do forum 1 sezonu

Główny bohater

ocenił(a) serial na 8

Ogólnie uważam, że gra aktorska w tym serialu stoi na niezłym poziomie. Ale co to za poroniony pomysł, żeby głównego bohatera, który jest szesnastolatkiem, grał aktor 27-letni, widać po nim, że nastolatkiem już dawno nie jest.

anteeeek

Dokładnie. To mnie najbardziej razi, aktorzy po 23 i 27 lat grający 16o latków. Może to jakiś celowy zabieg?

ocenił(a) serial na 7
anteeeek

Jedyne co przychodzi mi na myśl to pomysł, że sezon 2 będzie się dział kilka lat po pierwszym. Finał sezonu nasuwa mi takie podejrzenia.

ocenił(a) serial na 8
anteeeek

Jedyna wada serialu to ci dorośli szesnastolatkowie

ocenił(a) serial na 7
anteeeek

Wydaje mi się,że to jakaś amerykańska norma.W większości podobnych seriali starsi aktorzy udają nastolatków i dalej nie wiem czemu to służy.

ocenił(a) serial na 7
Papikooo

Również to zauważyłam. W Riverdale Colę grający Jugheada ma 27 lat...

anteeeek

dokładnie,to aż w oczy kłuje,że małolata gra grubo dojrzały facet.To jest bardzo widoczne i zniechęca do oglądania ,,,,,jakiś niepoważny filmik.......taka sie nasuwa opinia pierwsze wrażenie i tym zniechęcają się widzowie

anteeeek

Według mnie jest to związane z prawem w USA. Nie można na ekranie pokazywać jak nieletni uprawiają sex.

ocenił(a) serial na 8
anteeeek

Myślę że chyba nigdy nie zrozumiem tej mody... Ale ważne że trzymają poziom

SalemWitch

To nie "moda" tylko kwestie praktyczne. I prawne.

anteeeek

jak drażnią mnie takie komentarze.
wcale nie widać, że dobiega trzydziestki. jak dla mnie jest bardzo przekonujący w roli 16-17 latka. jeżeli młodo wygląda to w czym problem żeby grał nastolatka? ludzie reaguje tak jakby zatrudnili do tej roli faceta z czterdziestką na karku. już nie przesadzajcie. zresztą nawet jeżeli aktor wcielający się w rolę nastolatka  wygląda na trochę starszego (dla mnie akurat ten nie) to co z tego? każdy nastolatek wygląda na swoje lata?
ludzie za bardzo skupiają się na metryce...

anteeeek

Jesteś cytowany w tym artykule: https://www.telemagazyn.pl/artykuly/outer-banks-serialowy-john-b-krytykowany-prz ez-widzow-chase-stokes-nie-pasuje-do-roli-dlaczego-81409.html

ocenił(a) serial na 8
Kamileq02

Hahah widziałem ostatnio, człowiek się pierwszy raz wypowiada na filmwebie i od razu o tym artykuły piszą

ocenił(a) serial na 8
anteeeek

Gratulacje

ocenił(a) serial na 8
anteeeek

Łatwiej 30latkowi zagrać nastolatka niż odwrotnie. Jeżeli warunki fizyczne nie przeszkadzają w czym problem?

ocenił(a) serial na 8
anteeeek

Hehe też sie z tego smiałem ale co w tym dziwnego przecież to standard w serialach. A czemu tak jest? Przeciez to oczywiste, jest tak bo dziewczyna 23 lata bedzie lepiej wygladac niz 16 latka i chlop co ma 27 bedzie lepiej wygladal niz 16 latek. Taka prawda ci aktorzy maja pociagnac serial i przyciagac do ekranow zwykly marketing.

Majkul89

Majkul89 wygląd postaci to jedno są też kwestie prawne. Które jasno określają na przykład ile nieletni aktor może przepracować przed kamerą (czyli naprawdę niewiele). Zatrudniając dorosłych do ról nastolatków można taki serial nakręcić szybciej i co za tym idzie po mniejszych kosztach

ocenił(a) serial na 10
anteeeek

Nie zgadzam się! Jest idealny do tej roli

anteeeek

Mnie ogólnie ten aktor jakoś irytuje. Momentami zbyt lukierkowo gra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones