PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690404}
8,0 30 864
oceny
8,0 10 1 30864
Outlander
powrót do forum serialu Outlander

Od 18 marca będzie można ponownie zakupić książkę "Obca", a potem co miesiąc kolejne tomy. W listopadzie będzie wydana ósma część :)

Jadzia_

Nareszcie....to juz wiem co dostane od swojego faceta na swieta :)

ocenił(a) serial na 8
Justyna_0288

Na stronie Świata Książki można dostępna jest już w przedsprzedaży z rabatem 30% tj. za 23,03 zł. Jak sobie przypomnę ceny z Allegro z przed paru miesięcy to współczuję wszystkim, którzy wtedy się skusili ;) Z drugiej strony łezka w oku się kręci ile wysiłku człowiek włożył, żeby skompletować serię nie tracąc majątku. Dawno już się tak dla żadnych książek nie gimnastykowałam ;]

ocenił(a) serial na 9
Jadzia_

To świetnie, ale ja czekam na przetłumaczenie całej serii o Lordzie Johnie ;)

Kocham_Skippera

Też chętnie bym przeczytała tę drugą serie Gabaldon :) Skoro gdy zrobił się szum z powodu serialu, postanowili wznowić druk i to i te przetłumaczą, jak fabuła pójdzie dalej :)

Jadzia_

Ooo to super. Dzięki za info, przydało się :)

ocenił(a) serial na 9
Jadzia_

Jest bardzo duża akcja promocyjna książek ... po moim mieście ( W-wa ) jeżdżą autobusy reklamujące "outlandera" - ze zdjęciami filmowymi ale okładkami książkowymi.
Jest też patronat lubimyczytać.pl więc może wreszcie uzbiera się jakaś większa grupa "outlanderowców" tak jak jest to w innych krajach :))

ocenił(a) serial na 9
Jadzia_

Polecam księgarnie internetowa bonito.
Obecnie sa tylkie dwie pierwsze czesci, ale tanio. Za 23 i 27 zł. Bo np. W Empiku jest za 31 zl
Korzystałam juz z tej księgarni.co prawda ja korzystałam z punktu odbioru, ale za wysylka jest tanio i tez szybko. Juz do dwoch dni jest ksiazka do odbioru.
Ceny maja fajne

ocenił(a) serial na 9
ignis_2

A przepraszam były wszystkie czesci, ale wyprzedane sa.

ocenił(a) serial na 7
ignis_2

Ja kupowałam teraz to w Empiku była tylko pierwsza, ale jak ktoś jest z Warszawy to widziałam drugą w księgarni na skrzyżowaniu Hożej i Marszałkowskiej.

ocenił(a) serial na 10
Jadzia_

Cześć :) Czy ktoś wie czy jest może planowane wydanie w mniej konserwatywnych, serialowych okładkach? Wiem że dopiero wychodzą wznowienia, ale może będzie jak z Grą o tron... Łapki mnie swędzą, a chętniej bym przygarnęła ładniejsze wydania, a jeśli by była dostępna twarda oprawa to już w ogóle szał ;)

ocenił(a) serial na 7
agnieszka_40

Hej :) okładka nie jest serialowa, jest tylko wkładka z plakatem z serialu:) Ja też nie lubię tych okładek filmowych.

to jest okładka http://szczere-recenzje.pl/wp-content/uploads/2014/10/Obca_Diana-Gabaldon.jpg

agnieszka_40

Ja mam część w twardych, a część musiałam dokupić w miękkich. To z serialem to tylko taka nakładka na książkę. Czcionka jest w porządku :) Pamiętam, że czytałam kiedyś wersję wydaną przez Amber i zdarzały się tam błędy. Muszę sprawdzić, czy to są różne tłumaczenia.

ocenił(a) serial na 10
agnieszka_40

Dzięki za odpowiedzi! :) Dziś właśnie widziałam "Podróżniczkę" z tą banderolką. Żal twardej oprawy, ale nie wytrzymałam i zamówiłam na Świecie Książki dwie pierwsze w pakiecie za 49zł :)

agnieszka_40

Doskonale Cię rozumiem :) Ja czytam od nowa i tez dokupiłam brakujące części (kiedyś miałam z biblioteki, a teraz chcę mieć swoje).

ocenił(a) serial na 9
czekina

Też mam jak na razie wszystkie części. Kompletowałam jakiś czas temu gdy polski nakład się skończył...Co ja się naszukałam, po antykwariatach, wszędzie. Kto miał do sprzedania to nieźle się cenił.

eveline789

mam pytanie jak się ma serial do książek, a dokładnie w której części dzieje się teraz akcja?

ocenił(a) serial na 8
Leesha

Książka to pierwszy tom "Obca".A jak ma się serial do książki?-całkiem, całkiem.Trudno bowiem takie tomisko przelać na ekran bez ofiar.Najważniejsze ,że film nie zatracił uroku książki.

ocenił(a) serial na 9
anekol71

Dokładnie. W serialu zastosowano minimalne zmiany. Dużo jest dialogów z książki, czasami są wplecione w innym momencie ale jest ok. Warto zobaczyć ekranizację.

ocenił(a) serial na 8
eveline789

Nie wiem czy oglądałaś 15 odcinek,ale mnie trochę martwi jak w ciągu godziny zmieszczą wszystkie wątki i jeszcze z klasą skończą serial.Swoją drogą czekanie na drugi sezon będzie męczarnią!

anekol71

dziękuję :)

ocenił(a) serial na 9
Leesha

Nie oglądałam jeszcze 15 odcinka. Anekol a kiedy drugi sezon ma być?

ocenił(a) serial na 9
eveline789

Już sobie doczytałam kiedy ma być. Faktycznie będzie Nam czekać :/ Może wcześniej wyjdzie ósma część książki więc zdążę wszystko ponownie przeczytać zanim rozpocznie się drugi sezon.

ocenił(a) serial na 9
eveline789

A kiedy ma być drugi sezon ?

Rainbow12

Mosi sie, ze dopiero w kwietniu 2016, ale to plotki. Jak narazie aktorzy dopiero rozpoczeli prace na planie i jeszcze wielu aktorow nie zostalo zaangazowanych w produkcje.

ocenił(a) serial na 9
mrsv

Kilka dni temu na FB Diana Gabaldon pokazała zdjęcie chłopca, który będzie grał Fergusa. No cóż, inaczej go sobie wyobrażałam, ale jak dla mnie to i tak najbardziej nie trafili z Claire.

ocenił(a) serial na 10
Rainbow12

a wiecie kiedy nowy sezon?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones