PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570115}

Outlaw

6,2 62
oceny
6,2 10 1 62
Outlaw
powrót do forum serialu Outlaw

Produkcja "Outlaw" zawieszona

użytkownik usunięty

NBC zdecydowała się zawiesić produkcję nowego serialu prawniczego - "Outlaw". Stacja jednak nie anuluje jeszcze serialu i planuje wyemitować resztę odcinków, które zostały nakręcone (nakręcono osiem, wyemitowano dotychczas trzy). Powodem takiej decyzji NBC są dalekie od oczekiwanych wyniki oglądalności "Outlaw".

Wszystko wskazuje więc na to, że produkcja została zawieszona na dobre, a serial nie został skasowany tylko dlatego, że NBC nie będzie miało czym zastąpić wolnego miejsca w piątkowej ramówce.

Nie pojmuje tych amerykańców :/ dobre seriale zostaja ściagniete bo nie ma ogladalnosci a jakies dno typu " Glee" jest wielbione , mimo, ze to szmira nad szmirami !!

użytkownik usunięty
Kasiczkaa

Co do Glee to nie wiem bo nie widziałem ale "Outlaw" też żałuje

ocenił(a) serial na 9

ja też żałuję, zwłaszcza tych dwóch lasek z zespołu Garzy :P

Kilka odcinków wystarczyło, aby wiedzieć czy coś jest warte dalszej produkcji? Przykro.
A poza tym... Czyliiii... Duża oglądalność to jedyny cel produkowania serialu? A mi się zdawało, że takie rzeczy robi się przede wszystkim z chęci przekazania czegoś światu... Ach, nie ma to jak złudne idealistyczne przekonania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones