6,6 1 017
ocen
6,6 10 1017
1 628
chce zobaczyć
{"type":"film","id":724107,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Outsiders-2016-724107/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Outsiders
 • Izukar ocenił(a) ten serial na: 5

  Kentucky, góra, kopalnia i dzikie wieśniaki.

 • Izukar Mówi się, że to właśnie taka mieszanka Justified i Sons of Anarchy :P

 • Izukar ocenił(a) ten serial na: 5

  nawisher Obejrzałem cztery odcinki i jak na razie dla mnie mało w tym SOA. Ale może będzie więcej przejażdżek na quadach ;)

 • Izukar ocenił(a) ten serial na: 5

  nawisher Tak na marginesie, gdybyś mógł to podpowiedz, czy warto oglądać dalej. Wciąż biję się z myślami, ponieważ całkiem intrygująco wypadli szeryf i ten młody Hasil, ale reszta płytka, podobnie jak dialogi i fabuła... Pytam się, bo zauważyłem, że podobnie oceniłeś w rozmowie sezony SOA.

 • Izukar Wybacz, że nie odpisywałem, ale jeżeli nadal się zastanawiasz czy oglądać, to odradzam. Cały pierwszy sezon stoi na równi pochyłej i niektóre odcinki trzymają poziom, ale znaczna większość to taka Moda na sukces w lesie. Zapowiedziany został 2 sezon, ale ja tam nie mam zamiaru tego oglądać.

 • Izukar ocenił(a) ten serial na: 5

  nawisher Dzięki bardzo. Miałem tymczasem trochę wolnego i obejrzałem. W zasadzie to nie wiem, czy dobrze zrobiłem. Zgadzam się z Tobą, że raz lepiej, raz gorzej. Irytujące łagodnie mówiąc było zakończenie serii. Zresztą te czary mary dość głupawe i nie tylko to. Szeryf zdurniał, mały Foster podobnie, młody spódniczkowiec za to trzymał poziom. Najbardziej to chyba jednak przypadł mi do gustu grający główną rolę... las :)
  Pozdrawiam