Pytanie bardziej dla osób lubiących takie klimaty mafijne niż bezpośrednio dla widzów tego serialu ale może są tu jacyś eksperci bo tak się zastanawiałem od pierwszego odcinka :)
Skoro Marty ma prać pieniądze dla szefa a wszystko pierze na swoje nazwisko przy własnym biznesie to po wypraniu te przykładowe 8mln nadal...
Ten odcinek mnie rozniósł, nie udźwignąłem tego. W trójce najlepszych seriali! Nie mam czasu na seriale wiec w moim mniemaniu oglądam tylko te najlepsze. Dla Ozark zawsze znajdę czas.
Serial dość podobny klimatem do Breaking Bad. Na początku energia jest powolna, pierwsze odcinki są lekko nudne, bardziej istotne są relacje rodzinne, drobne docinki i stres dogasającego ogniska rodzinnego. Potem ciśnienie zaczyna coraz mocniej rosnąć i z każdym sezonem tempo rośnie. Jest ciekawy, pewne elementy trzeba...
więcejCzy tylko mi dźwięk w tym odcinku kojarzy się z muzyką z Sicario? Nie będę zdradzać fabuły, ale pojawia się kilka razy, na przykład w momencie kiedy Ruth i Wyatt kopią dołek w lesie ;)
Ktoś zwrócił, uwagę co czyta Wyatt leżąc w łóżku z Darlene? (s03e10) Wydaję mi się, że jest to "Solaris" Stanisława Lema.