PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398976}

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
7,7 890
ocen
7,7 10 1 890
Paco i jego ludzie
powrót do forum serialu Paco i jego ludzie

1 sezon

ocenił(a) serial na 10

Mam pytanie : ma może ktoś z was odcinki z 1 sezonu przygód Paco:??
Jeśli tak to proszę o kontakt : @ = gablos134@gmail.com lub gg 10700439

A co do serialu to uważam że jest po prostu świetny (chociaż obejrzałam tylko odc.1 i 4 z 1
sezonu)
Od września oglądałam "Ludzi Chudego" na polsacie. Kiedyś czytając o nich w necie
dowiedziałam się że to podróbka hiszpańskiego serialu, ściągnełam z chomikuj 1 i 4
odcinek, po obejrzeniu stwierdziłam że oryginał jest znacznie lepszy ...
Nie mam kanału AXN Crime a internet mam tak wolny że nie mogę dalej ściągać kolejnych
odcinków,

Najbardziej zaciekawił mnie wątek Sary i Lukasa )

gablos134

wejdz na torrenty org i wpisz Paco i jego ludzie, tam jest pierwszy sezon z lektorem (niestety brakuje 2i 3 odcinka)

gablos134

Powoli zaczynają się pojawiać odcinki na kinomaniaku. Wszystkie są dostępne na you tube - po hiszpańsku - wyszukaj sobie na you tube użytkownika daniellavinleon.

Honda_74

czy istnieje w ogóle szansa, że gdzieś pojawi się 2 i 3 odcinek pierwszego sezonu? słabo tak od razu na początku oglądania mieć tyły...

Cudzoziemka87

A czy są gdziekolwiek jakiekolwiek napisy zsynchronizowane z tymi dwoma odcinkami? Wstępnie szukałam, ale nie znalazłam, jeśli byłyby napisy, można coś nad tym pomyśleć.

Benihime_chan

no właśnie nie wiem... w ogóle wszędzie te odcinki są (p)ominięte, nie znam się na tym, jak już coś oglądam, to online, albo ściągnięte z cho mika i jestem zielona, jeśli chodzi o kwestie techniczno-translatorskie :( a bardzo mi zależy na tych odcinkach, bo jak tu zacząć oglądać bez początkowych epizodów?

Cudzoziemka87

Ja właśnie ściągam odcinki w oryginale, ale bez jakichkolwiek napisów, to będzie masakra ;(

Benihime_chan

dobrze, daj znać jakbyś czegoś jeszcze się dowiedziała - trochę to dziwne, że wszystkie napisy są z lektorem itd., a te dwa jakby nie istniały :( i zawsze zapomnę Ci powiedzieć - kocham kota na Twoim avku <3

Cudzoziemka87

Nie ma sprawy, poszukam jeszcze czegoś, może się uda. Jak nie, o mogę spróbować robić czasówkę, ale to zajmie dużo czasu, więc lepiej oglądaj dalej, a najwyżej później do tych dwóch odcinków wrócisz. Mogę ewentualnie podać Ci opisy, bo tam, gdzie znalazłam torrenty były krótkie streszczenia ;)

Benihime_chan

dziękuję, jesteś bardzo miła! chętnie poczekam na rozwój sytuacji, aż tak bardzo nie zależy mi na czasie - oglądam parę innych seriali i nie muszę się brać za Paco już teraz, natychmiast, za wszelką cenę :P po prostu chciałam się rozeznać w sytuacji - zależy mi właśnie, żeby nie pomijać tych odcinków, jako że są początkowe i z tego względu ważne. boję się, że jak przeskoczę z pierwszego na czwarty, to nic nie będę rozumiała i zamiast oglądać dla przyjemności, będę nerwowo zastanawiała się o co chodzi i kto jest kim... dlatego poczekam, może jednak znajdzie się jakieś zaginione tłumaczenie :)

ocenił(a) serial na 10
Cudzoziemka87

robię napisy do drugiego odcinka ;)

asia5113

dzięki wielkie, właśnie tak po cichu liczyłam, że może ktoś się tego podejmie, no i doczekałam się! będę ogromnie wdzięczna za przetłumaczenie tych 2 odcinków (ja i pewnie duuuużo innych osób) :*

asia5113

tak swoją drogą, nie chcę Cię wykorzystywać, ale zgaduję, że umiesz hiszpański, a bardzo nurtuje mnie jedna rzecz - jestem fanką El Internado i chciałabym wiedzieć o czym jest piosenka Descansa Jack wykonywana przez Carlosa Leala. Mogłabyś rzucić okiem i mi tak w kilku słowach "opowiedzieć"? Jeśli nie masz czasu albo ochoty to nie ma problemu, nie chcę jakoś na Tobie żerować, ale z góry dziękuję.

Noitet
Jacques, Jacques, Jacques
Erase una vez en la laguna negra
Trajes de seda
Corazón de piedra, metódico.
Algunos le llamaba Jacques otros Noiret, hijo de puta, criminal mejor no te lo cruces…
No te despistes en esas esquinas
El internado esconde a un hombre espinas, frio, brutal y cínico,
Vino y comenzó a repartir ostias al que se hacía el cómico
Dijo pero el estilo del tipo que tiene cadáveres hasta en su frigorífico
Ah! Rico aun por encima, verde el color de su fortuna, rojo sangre el de su estima.
Noiret, dandy criminal, corbata de lujo y pelo engominao, le dicen…. “malo, malo, malo”
Si soy yo Jacques tu malo, fenomenal.
Noiret, noiret!!
Noiret noiret!! (dandy criminal )
Descansa, Jacques, descansa...
Estaba para mis enemigos arrepentidos, testigos de mis homicidios, prevenidos,
Mis castigos eran merecidos, alegrados de ver trabajar estos deditos.
Jack de rea per, manejando pipa, como 007 con más mala pinta.
Mi sonrisa de la gran puta, aunque no lo creas algunas alumnas se despistan,
Vamos, vamos todos a la chimenea, habrá regalos para todos.
Preparad: antorchas, piñatas y champan, es mi fiesta!
Manos arriba! Pam pam!!
Refren
Ah! El precio que se paga cuando uno quiere ser de los mejores!
Madrugar antes del sol, porque a la noche aburrido paseo con mi fomol
Tantos alumnos, tantos y todos, los tengo que tener bajo control! (Vicky, Roque, Ivan, Carol, Marcos, Julia, todos los del colee)
Si supieras que ganas de vacaciones, si supieras cuantas pesadillas y emociones!
Si supones que un malo no tiene sus razones! Jodete! y no me toques los botones!
Es que me vuelven loco estos críos! Ya me gustaría caminar malo sin bolsillos!
Ah! Ni pensarlo! Inter malo por mi enemigo numero 1!
Noiret, noiret!!x 2(dandy criminal)
Descansa, Jacques, descansa…
Descansa, jaques, descansa ya…
Noiret noiret!!x2
DESCANSA JAQUES DESCANSA!!
DESCANSA JACKES DESCANSA YA!!

ocenił(a) serial na 10
Cudzoziemka87

Noiret
Jacques, Jacques, Jacques
Był sobie pewnego razu w "Laguna Negra"
Strój z jedwabiu
Serce z kamienia, metodyczny.
Niektórzy go nazywali Jacques inni Noiret, s kur wy syn, przestępca, lepiej się na niego nie natknij
Nie zgub się w tych kątach
Internat chowa człowieka 'z cierni', zimnego, brutalnego i cynicznego,
..
Mówią na niego "zły, zły, zły'
Tak, ja jestem Jaques, twój zły, fenomenalny

Ogólnie piosenka jest o Jacku ;)


ocenił(a) serial na 10
Cudzoziemka87

W tej piosence występuję takie słownictwo, że nie mogłam opublikować wpisu bo pokazywał się komunikat:
"Trochę za ostro pojechałeś/aś :|, jeśli brakuje Ci słowa polecamy synonimy . ux . pl "
haha xd

asia5113

o ja, no właśnie tłumaczyłam sobie z translatora, ale chyba jest tam sporo idiomów, albo wyrażeń jakoś wynikających z ogólnego kontekstu, bo powychodziły w większości głupotki :) dzięki wielkie, a Ty oglądałaś Internat?

ocenił(a) serial na 10
Cudzoziemka87

no jest sporo idiomów i wyrażeń potocznych ;d pewnie, że oglądałam ale już dawno.. i sporo zapomniałam ;( a to mój ukochany serial ;)

asia5113

mój też!!!

ocenił(a) serial na 10
Cudzoziemka87

Też już skończyłaś oglądać? ;)

asia5113

oj tak, już z 1,5 roku temu, ale nadal trudno mi się pogodzić, że to już koniec :) chciałabym wszystko zapomnieć i móc obejrzeć jeszcze raz :P

ocenił(a) serial na 9
Honda_74

czy gdziekolwiek można obejrzeć odcinki od samego początku online? wiem, że na kinomaniaku ktoś wrzucał, ale na razie serwis zawiesił działalność :( byłabym ogromnie wdzięczna, gdyby jakiekolwiek odcinki pojawiły się na innej stronie! z góry wielkie dzieki! :) prosze o info.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones