PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398976}

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
7,7 890
ocen
7,7 10 1 890
Paco i jego ludzie
powrót do forum serialu Paco i jego ludzie

Hej, bardzo bym chciała zacząć oglądać ten serial, ale po ściągnięciu pilota zorientowałam się, że następnych dwóch odcinków na cho miku nie ma :/ czy ktoś mógłby mi dać na nie namiary? gdzie można je obejrzeć (online) lub pobrać z napisami/lektorem pl? Bardzo proszę o pomoc. Wiem, że w którymś z wcześniejszych tematów ktoś już pytał, ale może coś się od tej pory zmieniło.

ocenił(a) serial na 10
Cudzoziemka87

a interesuje cię w oryginalnej wersji? ( bez napisów i lektora) ? :)

asia5113

niestety nie znam hiszpańskiego, właśnie w tym jest problem - gdyby to były jakieś późniejsze odcinki, a ja znałabym już dobrze bohaterów, relacje między nimi, zarys fabuły, to mogłabym te dwa epizody przejrzeć w oryginale, albo skorzystać z jakiegoś streszczenia, ale trochę mi szkoda, że to początek serialu, a ja już na wstępie będę miała braki, bo nie zrozumiem co mówią... dlatego zależałoby mi na polskiej wersji, ale chyba takiej nie ma w necie :( gdyby ktoś potrafił mi pomóc, byłabym ogromnie wdzięczna!

ocenił(a) serial na 10
Cudzoziemka87

a wiesz może czy są napisy do tych odcinków w jakim kol wiek języku? Bo jeśli tak to mogłabym przetłumaczyć :)

asia5113

ojej, dziękuję, tylko ja właśnie nie wiem czy te odc. są w ogóle dostępne, muszę jeszcze poszperać, bo nie siedzę jeszcze w tym temacie, właściwie to dopiero chciałam zacząć oglądać, a przez brak tych 2 odc. zaczęłam się wahać...

ocenił(a) serial na 10
Cudzoziemka87

O nie.. musisz pooglądać!!! Hombres de Paco jest genialne!!
MOżna się naprawdę pośmiać.
Pierwsze odcinki są spoko... takie wprowadzenie. .. poznajesz bohaterów, ogólną temtyke...
a później jest genialnie...przyzwyczaisz się i pokochasz tych bohaterów!!!
a te odcinki są dostępne na pewno w wersji oryginalnej ;)

asia5113

tylko właśnie ja w oryginale to wiesz, zrozumiem tylko "cześć", "dziękuję", "proszę" i "przepraszam" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones