PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398976}

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
7,7 890
ocen
7,7 10 1 890
Paco i jego ludzie
powrót do forum serialu Paco i jego ludzie

Jak myślicie, jaki będzie ten sezon 9 ? Myślę, że Pepa i Curtis się zejdą a Sara będzie dalej coś mącic na boku... :D

Są jakieś zapowiedzi na Antena 3 ? Serial powinien byc lada dzień

ocenił(a) serial na 10
Mateusz_32

No właśnie na Antena 3 nie ma żadnych wzmianek, a np. kolejny sezon serialu "Internat" już jest reklamowany, są wywiady z planu itd... co do fabuły to mam nadzieję, że Sara skończyła definitywnie z Aitorem i że Lucas powróci na stałe do obsady. Aitor powinien znaleźć sobie kogoś innego może nawet Pepę, w końcu już raz spędzili razem noc. Najgorsze jest to, że nie mam pojęcia jak scenarzyści zapełnią pustkę, która powstała, po ostatnim odcinku 8 sezonu. Najbardziej będzie mi brakowało Sylvii i Gonzalo

lily1991

I kto zastąpi Lole ? Paco zdaje sie z kimś romansował czy cos

ocenił(a) serial na 10
Mateusz_32

nikt jej chyba nie zastąpi. Mieszka sobie w Barcelonie i wracać nie zamierza. A Paco zaczął czuć coś z wzajemnością do Mariny Salgado

ocenił(a) serial na 10
lily1991

Pepa i Curtis byli kiedyś ze sobą? Czy to tylko takie przypuszczenie lub marzenie?

ocenił(a) serial na 10
edyta2706

Curtis zakochał się w niej, potem został postrzelony i Pepa myślała, że umrze, więc powiedziała, że go kocha. Potem on wrócił do zdrowia, a ona udawała przez kilka dni, że jest z nim, żeby mu przykro nie było (będąc wtedy z powrotem z Silvią)

ocenił(a) serial na 10
Mateusz_32

Ja mam nadzieje że sezon 9 bedzie równie dobry jak poprzednie ale bedą musieli sie niezwykle mocno postarac by jakoś zrekompensować brak Gonzalo i Silvii!!! Pepa jako kobieta kochająca kobiety nie może być ani z Aitorem, ani z Curtisem. Przypuszczam że pojawi sie na jej drodze jakaś kobieta, z którą bedzie szczęsliwa! (PeSi- ach co to za para była ). Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
coco25

No ale, Pepa już kilka razy pokazała, że może być z facetem. Choć jak znajdą jej jakąś miłą dziewczynę to też będzie dobrze. Bardzo lubiłam PepSi, mimo że jestem hetero. Ale z Aitorem ona się świetnie dogadywała a teraz każde z nich zostało same...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones