PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398976}

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
7,7 890
ocen
7,7 10 1 890
Paco i jego ludzie
powrót do forum serialu Paco i jego ludzie

Ten serial to taki wielki koktail, komedia kryminał, dramat, sensacja, obyczajówka i to wszystko w 1, znakomicie podane. Aktorzy świetni, postacie też. Nigdy mi się ten serial nie znudzi i jeśli AXN puści wszystkie odcinki to pewnie obejrze je wszystkie jeszcze raz w powtórce.

P.S. Polska wersja jest do kitu.

ocenił(a) serial na 10
Jarek Bachanek

Zgadzam się. Uwielbiam ten serial, niektóre sceny można oglądać bez znudzenia wiele razy. Chociaż po odejściu Hugo Silvy (Lucas) i Adriany Ozores (Lola), to już nie to samo- obejrzałam kilka wyrywkowych odcinków i zrezygnowałam. Troszkę to przeciągnęli za bardzo. Mnie też się nie podoba polska wersja.

Jarek Bachanek

Ten serial jest niezły, ale po obejrzeniu 2 sezonów widzę, że każdy odcinek jest robiony według podobnego scenariusza. Czyli narkotyzowanie albo wchodzenie pod przykrywką. Do tego jeszcze jakieś nieporozumienie, źle usłyszane zdanie, które prowadzi do problemów.
Do tego ta historia miłosna(w 1 i 2 sezonie)-strasznie naciągana i jakaś taka nijaka.
W następnych sezonach ten serial oferuje jakiś powiew świeżości, czy dalej wszystkie odcinki mają podobny przebieg?

ocenił(a) serial na 10
MikeParcero

nie zgadzam się z tą "naciąganą" historią miłosną, historia Lucasa i Sary napędzała LHDP przez większość sezonów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones