PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398976}

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
7,7 890
ocen
7,7 10 1 890
Paco i jego ludzie
powrót do forum serialu Paco i jego ludzie

Paco na axn crime?

ocenił(a) serial na 10

Czy Paco nie leci juz w niedziele na Axn crime? sprawdzam program na dzis i co widze? nic! niby wczoraj byl, a ja nic nie wiedzialam. ale sie wkurzulam.
a moze to pomylka?
wie ktos cos?

ocenił(a) serial na 10
duesouth

Niestety nie leci już!!!!!
nigdzie nie znalazłam wieści( a przeszukałam net) o emisji dalszych odcinków...
pozostaje nam czekać ...
W Polsce nie cieszył się bardzo wielką popularnością, mimo ,że ma grupę zapalonych fanów,stacja Axn Crime nie odpowiedziała czy zamierza zakupić dalsze odcinki..
Czekamy zatem

ocenił(a) serial na 10
duesouth

Mam szczerą i cichą nadzieję, że to celowy zabieg. W Hiszpanii też mieli sporą przerwę po 10 odc. tej serii. Pozostaje tylko czekać i dziękować Bogu za youtube :)

ocenił(a) serial na 10
mariik

Axn Crime odpowiedział że nie może zdradzać informacji na temat zakupów programowych, ale kazali śledzić ich stronę.....więc czekamy

osa1982

Na axn crime skoñczyl sie sezon 4 (23 odc). Pokazany jest Pogrzeb Lucasa. W zwiastunach 5, 6, 7 i 8 serii juz nie widzialam Lucasa.

ocenił(a) serial na 10
beatamyszka

Lukas będzie jeszcze w paru odcinkach.W dniu pogrzebu okaże się ,że żyje i będzie czekał w samochodzie przed cmentarzem.Na Youtube jak wbijesz hasło sara y lukas znajdziesz fragmenty dotyczące dalszych losów tej pary .Potem Hugo Silva wycofał się z serialu ( więc wysłali go gdzieś) ale pojawi się w odcinku finałowym ostatniej serii.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
osa1982

wiecie moze cos na temat powrotu "Paco i jego ludzie" na AXN Crime? kiedy mozna spodziewac sie dalszego ciagu? troche glupio tak w niedziele bez Paco i reszty!

ocenił(a) serial na 10
duesouth

Pisałam do stacji w odpowiedzi oznajmiono mi ,że nie mogą zdradzać planów programowych stacji, mogą jedynie radzić abym śledziła stronę AXN, tam będą informacje o ewentualnym dalszym ciągu naszego serialu.

ocenił(a) serial na 10
osa1982

ale glupia odpowiedz dali. jaky inna stacja miala im sprzatnac sprzed nosa zakup serialu. sprawdzam non stop ich strone i nic tam nie widze, a boje sie , ze kiedys zapomne, i cos mnie ominie.
jak ktos cos bedzie wiedzial, to piszcie prosze tutaj
pozdrawiam Fanow

ocenił(a) serial na 10
duesouth

Na AXN Crime właśnie ukazała się informacja - od 7 lutego 2010 rozpoczynają powtórki Paco, od sezonu III. Ile poczekamy na nowe odcinki niewiadomo. Szlag..........

ocenił(a) serial na 10
mariik

Nie rozumiem tej stacji, po kiego powtarzają od 3 sezonu skoro niedawno klepali go co niedziele (teraz już 4 leci). Miałem nadzieje że jak już będą powtarzać to od 1 sezonu, bo ja właśnie zacząłem oglądać od sezonu III ;)

duesouth

http://www.axn.pl/shows/paco-i-jego-ludzie/season/4/episodes/paco-i-jego- ludzie-412
jest tam ramowka kiedy bedzie lecial paco na axn, czyli ze juz od tej niedzieli:)
http://www.stopklatka.pl/telewizja/seans.asp?seans=3505409987
a na stronie stopklatka.pl jest program axn i pisze, ze w ta niedziele ma byc 9 odcinek 4 serii-Comisario de dia, Pordiosero de noche, czyli ten co mial byc w zeszla niedziele:)

duesouth

ups, sorry to nie na ten temat:P mialo byc gdzie indziej;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones