PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398976}

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
7,7 890
ocen
7,7 10 1 890
Paco i jego ludzie
powrót do forum serialu Paco i jego ludzie

Telewizja Polsat planuje nakrecic polska wersje tego serialu a ja czekam na wasze narzekania bo lubimy to . A może bedzie ktos zadowolony ja jestem Objetny 1)nie widzialem hiszpanskiej wersii i najwazniejsze nie krytykuje czegos bez zobaczenia przynajmniej kulku odcinków . Wiec fani tego serialu ma cie Polska wersje a inormacje przedstawił Kinoman85

kinoman85

Co ty nie powiesz. O tym wiadomo już od dawna. Hiszpańskiej wersji też nie oglądałem.

_Kefas_

TO było to trzeba ogląsic a moze nie chciało mi sie pisac tgo wczesnej

ocenił(a) serial na 10
kinoman85

Czy wie ktoś kiedy dokładnie wyjdzie ta polska wersja?? Wiem, że do tej pory powstała grecka i rumuńska.

ocenił(a) serial na 10
kinoman85

Jestem bardzo ciekawa polskiej wersji Los Hombres de Paco, choć lepsza od oryginału na pewno nie będzie

lily1991

Wsumie nie jestem z tego zodowolona ale zobaczymy co z tego bedzie ;) ciekawe czy dojda do 5 serii chociaz znajac polska tv to nie zrobia takiego watku jak pepa i silvia :D heh

kinoman85

Ja widziałam Los hombres de paco i serial bardzo mi się podoba... A jak nakręcą polską wersję, to jestem za tym żeby nakręcili, chociaż nie będzie to pewnie to samo i znając polską telewizję nie będzie wątku takiego jak Pepa i Silvia...

ocenił(a) serial na 10
kinoman85

a kogo byście widzieli w polskich rolach?

marcelwks

Polsat bierze się za całe przedsięwzięcie...

Paco będzie grany przez Cezarego Żaka, zdjęcia mają się rozpocząc późną jesienią.

Wątpie, że wyjdzie coś co chociaz będzie cieniem znakomitego pierwowzoru

ocenił(a) serial na 10
Mateusz_32

a kto ma grać Lucasa?? i skąd to wiesz, możesz podać źródło??

lily1991

Pewnie któryś z 'młodych, przystojnych gwiazd' Polsatu,a źródło to

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=58008

ocenił(a) serial na 10
Mateusz_32

Już się boję. Jak dadzą Zakościelnego, to nawet nie będę tego próbowała obejrzeć....

lily1991

Raczej nie sądze... ja bym obstawiał na Wieczorkowskiego który grał Młodego w Fali Zbrodni

ocenił(a) serial na 10
Mateusz_32

Też już nad tym myślałam, że on by pasował na Lucasa

lily1991

Ile bym oddała za wątek Pepy i Silvi :D Ale coś mi sie zdaję, że się tego nie doczekam :D

ocenił(a) serial na 8
WithNight

Ciekawe kto by się wcielił w postacie Silvi i Pepy :)

ocenił(a) serial na 10
ulciakulcia

nie mam pojęcia, ale mam nadzieję, że Silvia będzie tak samo ruda, jak ta grana przez Marian Aguilera;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones