PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398976}

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
7,7 890
ocen
7,7 10 1 890
Paco i jego ludzie
powrót do forum serialu Paco i jego ludzie

STRESZCZENIE

ocenił(a) serial na 9

JEST KTOŚ W STANIE STREŚCIĆ MI 2,3 I 4 ODCINEK PIERWSZEGO SEZONU? NIE MOGĘ ZNALEŹĆ W INTERNECIE WŁAŚNIE TYCH 3 A JESTEM CIEKAWA CZY DZIAŁO SIĘ COŚ CO MOGŁOBY MIEĆ WPŁYW NA DALSZE ODCINKI.

paulita3

wpisz na googlach paco i jego ludzie chomikuj

kr_5_2

Również poproszę o streszczenie odcinka 2 i 3 z pierwszej serii jeśli ktoś pamięta co tam się działo.
Tych odcinków niestety nie można nigdzie znaleźć z polskim lektorem :(

ocenił(a) serial na 10
iai

Hej ;) nie pamiętam już tych odcinków, ale znalazłam opis na hiszpańskojęzycznej stronie i przetłumaczyłam ;)
http://www.formulatv.com/series/los-hombres-de-paco/capitulos/1468/
Napisz czy satysfakcjonuje cię taki opis to przetłumaczę 3 odcinek ;)
Odcinek 1x02
Don Lorenzo zleca Paco i jego ludziom opiekę nad kluczowym świadkiem procesu przeciw mafii galicyjskiej. Operacja zawiera znalezienie wolnego mieszkania i zamknięcie się w nim ze świadkiem w celu utrzymania sprawy w sekrecie. Mariano zajmuję się znalezieniem mieszkania i znajduję je naprzeciwko mieszkania Inés, swojej eks. W czasie misji i w obecności nerwów świadka, decydują się dać mu leki na uspokojenie.
Z innej strony Paco mówi Loli, że musi zostać poza domem przez parę dni, żeby pracować nad sekretną misją. Ona podejrzewa, że jej mąż ma romans z inną osobą, ale jego córka Sara, która nie może uwierzyć, że jej tato miałby być niewierny jej matce, zaczyna prowadzić dochodzenie.Dziewczyna prosi o pomoc Coque'iego i Gabri żeby dowiedzieć się gdzie znajduję się jej ojciec i w ten sposób pozbyć się wątpliwości.

asia5113

Jest super. Bardzo dziękuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones