PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398976}

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
7,7 890
ocen
7,7 10 1 890
Paco i jego ludzie
powrót do forum serialu Paco i jego ludzie

1. Chciałam zapytać czy ktoś wie, dlaczego został zakończony wątek Pepy i Silvi i to w taki starszny sposób??? Czy aktorka grająca Silvię nie chciała już grać??? A może to jakaś pomyłka i wróci jeszcze w sezonie 9??? Wątek Pepy i Silvi był naprawdę super, nadawał temu serialowi "drugie dno".
2. Mam jeszcze pytanie do pasjonatów tego serialu i muzyki(widziałam, że już taki wątek istnieje):). Czy mógłby mi ktoś pomóc i napisać tytuł piosenki(kołysanki) którą aktorzy śpiewają w ostatniM odcinku 8 serii kiedy umiera Silvia(przepraszam, tych którzy nie oglądali, za SPOILER). Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Jeśli ktoś by miał tą piosenkę to prosze ślicznie o przesłanie na mój adres mailowy : sweetmisiaczek@yahoo.com
POZDRAWIAM

ocenił(a) serial na 10
cathyluthor

Spoiler

Po akcji internetowej jaka odbyła się w Hiszpanii aktorka grająca Silvie (Marian Aguilera) powróciła do obsady 9 serii serialu, choć na razie nie wiadomo na jak długo (premierowy odcinek z jej udziałem jutro na Antena 3), nadal gra Silvię która pomaga Paco w rozwiązaniu sprawy (jest duchem ? i tylko Paco ją widzi), nie wiadomo czy to powrót na stałe czy też na kilka odcinków, osobiście mam nadzieję że na dłużej ;)

Jeśli chodzi o o te piosenkę to nosi tytuł "Se Me Olvido Otra Vez" w wykonaniu Juan Gabriela.

Santino7

Santino, Dziękuję bardzo za odpowiedź, zaraz poszukam tej piosenki w internecie. To chyba dość popularna piosenka hiszpańska, tak mi się wydawało, że chyba gdzieś ją słyszałam:)
Szkoda, że Marian(Silvia) wraca tylko jako duch:(Miałam nadzieję, że będzie tak jak z Lukasem, że może to tylko tak dla mafii zrobili "szwindel" ze śmiercią wszystkich bohaterów (którzy zgineli) albo chociaż niektórych z nich (np. Silvi:)
Nie wiem jak to się stało(bo nie jestem aż tak podatna:)ale ten serial naprawdę mnie wciągnął. Nawet zaczęłam uczyć się hiszpańskiego:)
Na razie oglądam tylko z angielskimi napisami ale mam nadzieję, że niedługo to się zmieni:)
Pozdrawiam wszystkich miłośników Los Hombres de Paco.
Mam nadzieję, że Silvia zagości jednak na dłużej w obsadzie (chociaż jako duch to trochę staje się dziwaczne:)
P.s. Zresztą serial trochę idzie w dziwną stronę jakieś egzorcyzmy itp
:(:(:(

ocenił(a) serial na 9
cathyluthor

Zobaczyłam magiczne słowo "angielskie napisy" i musze zapytać - co? gdzie? jak? ja też chce! :P Kiedy wreszcie udało mi się zdobyć odcinki to angielskie napisy są jedyną rzeczą której mi teraz do szczęścia brakuje :/ Będe baaaardzo wdzięczna za pomoc :)

ocenił(a) serial na 9
Santino7

Spoiler

Nie należę do osób, które płaczą nad filmami/serialami, ale ryczałam jak bóbr gdy Sylvia umierała w ramionach ojca i Pepy, przy akompaniamencie tej pięknej hiszpańskiej kołysanki...

ocenił(a) serial na 8
miss_russ

Mnie dopiero pod koneic 2012 roku naszło na załączenie tego serialu i przy śmierci Silvii po prostu mnie zamurowało, oczywiście poryczałam się jak idiotka i wciąż nie mogę uwierzyć, że już nie będzie wątku Pepa y Silvia... I ogólnie jak potem w 9 sezonie pokazywana była Pepa to tak cholernie mi było jej szkoda i w ogóle tego wszystkiego, ale cóż, tyle sezonów, odcinki ponad godzinę to można się przywiązać do bohaterów - chyba, bo jeśli nie to jestem nienormalna.

ocenił(a) serial na 10
cathyluthor

tak rzeczywiści pojawia się, jako duch, nie sądzę aby Pepa i Silvia były znów razem mogę podać linka do następnego najnowszego odcinka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones