PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398976}

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
7,7 890
ocen
7,7 10 1 890
Paco i jego ludzie
powrót do forum serialu Paco i jego ludzie

Zastanawiam się dlaczego tak świetny serial jak Paco i jego ludzie jest emitowany tak późno na AXN i żeby go obejrzeć muszę zarywać noc-choć warto!!!! Podczas gdy cały program jest zawalony Kryminalnymi zagadkami NY, Miami i LV puszczanymi w kółko i o zgrozo jedno po drugim. te sprawy są już nudne i nie wiadomo już kto gdzie gra. Przecież jest AXN Crime i tam powinni to puszczać. A poza tym ile można to oglądać?!!!!!!!!! Paco to błyskotliwy, pełen humoru serial i naprawdę jest wart polecenia. Zamiast pokazać coś nowego to oni w kółko tłuką to samo. Zresztą nie tylko ten hiszpański serial jest "poszkodowany" wiele ciekawych propozycji nadawanych jest w porach nie ludzkich po prostu. Ja niestety mam problemy ze snem więc jeszcze mogę je oglądać ale chyba nie o to tu chodzi?!!!! AXN nie trzyma już poziomu-wstyd!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
betimax5

Ja też się nad tym zastanawiam i jakoś ciężko mi to zrozumieć.Dobre komedie powinny byc puszczane w dzień a nie po pólnocy.Mi nagrywa mąż na video a pozniej razme oglądamy.Tydzien bez Paco to tydzień stracony.Pozdrawiam fanów serialu

anitab_22

Może przez jego specyfikę, jest chyba serialem o najdłuższych odcinkach na świecie, ale kiedyś puszczano go o normalnej porze... może zrozumieli że za dużo czasu antenowego im zabiera...

ocenił(a) serial na 9
betimax5

Zgadzam się całkowicie.. Ja choruje na bezsenność i pracuje na nocki więc akurat nie jest to problemem żeby zarwać noc ale kiedy komuś polecam ten świetny serial i podaje godzine emisji to każdy się w głowe puka ;) Kto to widział żeby puszczać coś o takiej godzinie i to jeszcze w niedziele jak ludzie dorośli (bo raczej dzieci tego nie oglądają ;) muszą wstać rano do pracy.. Wydaje mi się że to przez długość odcinków i troche też "inność". Oczywiście to jest właśnie to co uwielbiam w tym serialu - to że nie jest taki jak te amerykańskie powtarzające się w kółko o tym samym ;) Ale przyznam że kiedy zobaczyłam pierwszy odcinek nie od razu się w to wgryzłam - humor całkiem inny więc i trzeba się przyzwyczaić. Plus, pojawiające się czasem sceny (nieszczególnie wulgarne dla mnie ale jednak..) których młodzi ludzie podziwiać - w przekonaniu cenzorów - raczej nie powinni :P Jak np scena w klubie dla lesbijek z wczorajszego odcinka ;) Że już nie wspomne o romansie (o zgrozo! :D) policjanta z nieletnią ;P To świetny i prawdziwy serial, nie dzieje się w nim nic co nie mogło by się sprawdzić w normalnym życiu ale wszyscy doskonale wiemy jak pewne "prawdziwe" tematy palą naszych cenzorów więc.. Chyba przyjdzie nam się pogodzić z godziną emisji.. Ja tam się ciesze że w ogóle jeszcze leci ;) Cóż to by była za niedziela bez Paco :P

ocenił(a) serial na 10
Kitty_2

Bez przesady. W poniedziałek Polsat wyemitował o 20.00 polski film "Sara", którego sceny były stokroć wulgarniejsze niż w "Paco i jego ludzie". Tam np. różnica wieku między głównymi bohaterami wynosi 24 lata no i 16 dziewczyna lata naga po domu. Nie wiem co wulgarnego widzisz w scenie ze striptizem z ostatniego odcinka. No i nasza "nieletnia" nie jest już nieletnia, na dodatek wstąpiła do policji

ocenił(a) serial na 9
lily1991

A czy ja powiedziałam że to popieram bądź sama uważam że coś mnie tam gorszy? Nie, napisałam że to pewnie kieruje cenzorami bo sporo już widziałam filmów ograniczanych bezsensownie wiekowo przez to że ktoś sobie nago lata np, co wydaje się być bardziej naturalne niż bicie się po gębach.. Ale co począć? Tak jest i już. Jeśli chodzi o "Sare" to stary film. Jeśli obejrzysz jakieś polskie filmy z tamtego bądź wcześniejszego okresu to sporo tam znajdziesz golizny bo, jak już napisałam, to raczej naturalne. Kiedyś było tak, teraz jest inaczej - dlaczego? Nie mam pojęcia. Ale wystarczy popatrzeć które seriale lecą na AXN późno i wniosek wyjdzie sam. I Sara była nieletnia kiedy się to zaczynało w sensie prawnych choć oczywiście każdy kto ogląda wie jak było itp ale spróbuj poruszyć w polskim serialu temat "policjant i nastolatka" to zaraz się zorganizują drogi krzyżowe z protestem ;) Puste polskie realia których nie popieram. Proste. A scena striptizu nie była wulgarna ale w polskiej produkcji bar dla lesbijek ze scena rozbieraną (w porach "nie nocnych") w ogóle by nie przeszedł.

ocenił(a) serial na 8
lily1991

Nie wiem czy jednak nie poszło o lesbijski wątek, w tym kraju wszystko jest możliwe, ale kwestia cholernie długich odcinków też jest istotna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones