SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Pajęczyna

2021
49 min.
7,6 6 797
ocen
7,6 10 1 6797
1 724
chce zobaczyć
Pełen napięcia thriller, którego akcja toczy się równolegle w dwóch czasach: w 1978 roku oraz w 2010 roku. Więcej Mniej
Pajęczyna zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Pajęczyna
Zwiastun nr 1
Pajęczyna
Spot nr 1
nr 1 2021-10-12T12:07:50 https://fwcdn.pl/webv/92/08/59208/59208.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/48/10002948/Nowy_serial_z_Joanna_Kulig____Pajeczyna__juz_jesienia_w_Playerze_.vp9.1080p.webm

"Pajęczyna" to historia Kornelii Titko, odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, której dzieciństwo zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry. Matka Kornelii, Teresa Titko była wybitnym fizykiem jądrowym; w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza"Pajęczyna" to historia Kornelii Titko, odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, której dzieciństwo zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry. Matka Kornelii, Teresa Titko była wybitnym fizykiem jądrowym; w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza. Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo. Kim jest tajemniczy mężczyzna i co naprawdę łączy go ze śmiercią dwóch najbliższych Kornelii kobiet? Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za wtargnięcie na zakazane terytoria? Jaką rolę w tej historii sprzed lat odegrali oficerowie PRL-owskiego kontrwywiadu - kapitan Ewa Wolańska oraz podporucznik Tadeusz Mróz? Komu zależało na tym, aby Polska nie dołączyła do niewielkiego grona państw, liczących się w atomowym wyścigu?

dystrybucja
Player
studio
Polski Instytut Sztuki Filmowej (współfinansowanie) / The House Media Company / TVN
tytuł oryg.
Pajęczyna
inne tytuły
Serial nakręcono w Warszawie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych