PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
2009 - 2017
7,7 122 tys. ocen
7,7 10 1 122237
5,5 4 krytyków
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

TVD bez Eleny?

ocenił(a) serial na 8

Chodzą plotki, że sezon 6 ma być ostatnim sezonem z Niną w roli głównej. Ktoś coś wie na ten temat? :)

http://vampirediaries.alloyentertainment.com/nina-dobrev-leaving-tvd-season-7-40 615/#4

Carmellia

https://instagram.com/p/1JyBOdn3eW/

"Dearest TVD Family,

I've just spent the most beautiful weekend on Lake Lanier in Georgia with my own TVD Family, the cast and crew of The Vampire Diaries. I want to be the first to tell you that it wasn't just a holiday celebration, it was a goodbye party. I always knew I wanted Elena's story to be a six season adventure, and within those six years I got the journey of a lifetime. I was a human, a vampire, a doppelganger, a crazy immortal, a doppelganger pretending to be human, a human pretending to be a doppelganger. I got kidnapped, killed, resurrected, tortured, cursed, body-snatched, was dead and undead, and there's still so much more to come before the season finale in May. Elena fell in love not once, but twice, with two epic soulmates, and I myself made some of the best friends I'll ever know and built an extended family I will love forever.

There's more to come before we wrap this up, and I promise you'll get to hear all about my experiences over the next month as we approach the season finale (I have given an exclusive interview for the June issue of SELF Magazine that I am excited for you to see!), but until then I invite you to hop on the roller coaster ride that is Elena Gilbert's life and join me as I celebrate her and prepare to say goodbye to her -- and to my work family -- as I move on to the next chapter of my life. I want to share this goodbye with all of you (this weekend's pictures were just the beginning). You, the wonderful fandom who gave more love, support and passion than anyone could have ever imagined seven years ago, when a young Degrassi girl from Canada showed up in LA to audition for 'that Twilight TV show.' ;-) I love you all. Fasten your seatbelts. If you think you know what's coming, you don't.

Love, Nina"

Hmmm no nie wiem czy jest sens robić bez niej 7 sezon, jak dla mnie powinni to raczej zakończyć :) Chociaż nie powiem, jej postać jest ostatnio beznadziejna, kto wie czy się serial by nie zyskał, ale to raczej powinni moim zdaniem zakończyć "Pamiętniki" i zrobić jakiś spin-off np. z Damonem, cokolwiek, byle nowego, świeższego, a nie to dalej ciągnąć.

użytkownik usunięty
Viconia_Lolth

Bez Niki to nie będzie już to :-( Ciekawe jak rozwiążą jej wątek? Może Zastąpią inną aktorką? Do tego siedzibę Salvatorów mają też wyburzyć.

ocenił(a) serial na 8

Niki? :)

Co prawda, TVD bez Niny to już nie będzie to samo, ale trzeba przyznać że sama postać Eleny jest baaardzo wkurzająca.

ocenił(a) serial na 8
Viconia_Lolth

Z Niną, czy bez - nie ma sensu w ogóle kolejnych sezonów tworzyć ;p

Viconia_Lolth

Michael Trevino też odchodzi z serialu

ocenił(a) serial na 8
XoPL1

to akurat spoko, jego najlepszy okres w serialu to sezon 2 i 3, od tego czasu, odkąd rozstał się z Caroline głównie irytuje :P

ocenił(a) serial na 8
Sathyriasiska

Zgadzam się :)

Niech jeszcze pozbędą się na stałe Jeremy'ego, Liv, Jo i Sarah no i tedy będzie całkiem git :)

użytkownik usunięty
Carmellia

Jeremy też odchodzi

ocenił(a) serial na 8
Viconia_Lolth

Taaa jest jeszcze beznadziejna opcja tak jak z Rebeką w TO, wrzucą ją do innego ciała, Elenka będzie nadal a aktorka inaa xD Mam nadzieję, że jednak czegoś takiego nie dowalą... Mogliby ją uśmiercić, jakaś potężna dawka emocji na koniec, żeby trochę obudzić widzów..

ocenił(a) serial na 4
TequilaSunrise

Tylko nie to. Wskakiwanie w inne ciała to najgorszy pomysł jaki mógł przyjść do głowy scenarzystom. To co się dzieje w To to przekracza już granice.

Viconia_Lolth

Bardzo możliwe ze bie bedzie 7 sezonu albo Ian tez odejdzie ponieważ na jego instagramie pojawil sie bardzo dziwny wpis brzmiący jak pożegnanie.
2009-this guy. The start of it all... Thank you world for making this journey and this dude live. Love, Ian&Damon S" https://instagram.com/p/1RDytaKJ52/

ocenił(a) serial na 9
Carmellia

Właśnie chciałam to napisać. Dziwna sprawa...

ocenił(a) serial na 7
Carmellia

A będzie 7 sezon? Bo jak Nina odejdzie to oglądalność raczej spadnie, chociaż Elena jest wkurzajaca.

ocenił(a) serial na 7
Kasia2091

Chyba, że Elene zabiją :D

ocenił(a) serial na 8
Kasia2091

Z tego co wiem to ma być sezon siódmy. Jednak teraz, skoro losy Eleny są pod znakiem zapytania, to jest szansa że Julie da sobie spokój. Moim zdaniem wyszłoby to wszystkim na korzyść bo ten serial od trzeciego sezonu robi się co raz to nudniejszy i pokręcony.

Fanki Deleny się chyba zapłaczą na śmierć i popełnią samobójstwo, więc nie ma co dalej ciągnąć. No chyba że faktycznie zastąpią ją kimś innym :)

użytkownik usunięty
Carmellia

Siódmy sezon będzie na bank

"- Pożegnanie z Niną jest jednocześnie słodko-gorzkie i piękne. Po ponad sześciu latach cała ekipa „Pamiętników wampirów” zbliżyła się do siebie bardziej, niż ktokolwiek z nas mógłby przypuszczać. Nina jest podekscytowana tym, że może rozłożyć skrzydła, odpocząć, podróżować po świecie i podbić go jak burza, a my mamy zamiar ją w tym wspierać. Będziemy tęsknić za Niną i jej czterystoma postaciami, które grała, ale nie możemy się doczekać ekscytującego i szalonego wyzwania jakim jest kontynuowanie historii braci Salvatore – napisała Julie Plec."

~h a t a k

Hmmm no to klops;p Skoro Julie się tak nie może doczekać ha-ha. To teraz raczej wiadomo na kogo zostanie wykorzystany ten lek na wampiryzm;P

ocenił(a) serial na 8
Viconia_Lolth

obstawiam, że zginie

Sathyriasiska

Mi się właśnie wydaje, że właśnie ją uleczą i pójdzie sobie w świat, zakładać rodzinę i takie tam, chociaż wszystko jest możliwe:D

ocenił(a) serial na 8
Viconia_Lolth

sprawa jest prosta - jeśli Nina faktycznie odchodzi z TVD, ale tak na 100%, nie chce zostawienia żadnej opcji powrotu i furtki to myślę, że wtedy opcja uleczenia i odejścia z Mystic Falls nie wchodzi w grę...jeśli faktycznie definitywnie odchodzi z serialu to ją uśmiercą - pewnie weźmie lekarstwo i zginie jakoś heroic np. oddając życie za kogoś czy coś w tym stylu. jakby oddała życie za Damona - byłoby epic : D
jeśli leci w kulki i zostawią jej możliwość powrotu to może być jak mówisz, czyli po prostu jako człowiek odejdzie, a jakby Ninie sie nie powodziło w karierze (a tak będzie, bo aktorka z niej w sumie marna), wróci pod koniec 7 sezonu : D
obstawiam jednak opcję A

użytkownik usunięty
Viconia_Lolth

Julie spiep...yła ten serial jak tylko mogła. Mogliby w końcu zmienić scenarzyste, bo to co się dzieje od 4 sezonu to więcej niż tragedia.

ocenił(a) serial na 4
Viconia_Lolth

Ta baba jest stuknięta, tyle w temacie.

ocenił(a) serial na 10
Carmellia

a ja mimo że wolę Delenę i tak czekałam kiedy znów zejdzie się ze Stefanem. Przecież dla ich miłości powstał ten serial, tak bardzo się kochali, a teraz będzie jakoś dziwnie niedokończone

ocenił(a) serial na 8
Carmellia

o ku.rwa

Sathyriasiska

skoro Elena umrze ( czy coś) to Damon pewnie będzie z Bonnie xD

ocenił(a) serial na 8
youarenotalone18

wolałabym żeby nie był z nikim :P z Bonnie lubię ich przyjaźń, spieprzą to łącząc ich. tak samo jak z dupy jest wiele innych związków, przede wszystkim Stefan i Caroline (chociaż już się z tym oswoiłam, przynajmniej Delena miała spokój lol).

ocenił(a) serial na 8
Sathyriasiska

akurat wątek Stefana i Caro nie wziął się z dupy, ich przyjaźń się umacniała z każdym sezonem, a często z przyjaźni rodzi się miłość :)
Prędzej bym powiedziała, że wątek Caro-Klaus wziął się z dupy xD

youarenotalone18

taaak bo to widać,że Bonnie go kocha ;)

ocenił(a) serial na 8
amakulska

Jakoś mi się nie chcę wierzyć, że oni będą parą (chociaż byłoby ciekawie). Nie lubiłam Deleny, ale jakoś nie wyobrażam sobie Damona z kimś innym, niż Elcia :D

Carmellia

A może będzie tak, że na koniec sezonu Stefan zabije Elenę (w końcu teraz jest rozpruwaczem i mu na niczym nie zależy), a w następnym sezonie Stefan włączy przez to swoje emocje i będzie się obwiniać za to co uczynił :D

ocenił(a) serial na 8
anka95

Taaa i cały kolejny siódmy sezon będziemy świadkami jak to Stefan zadręcza się z poczucia winy a razem z nim cała ferajna TVD, lament, płacz i nic więcej. Jeśli tak będzie to ja sobie chyba odpuszczę oglądanie kolejnego sezonu :)

ocenił(a) serial na 8
Carmellia

W S3 mieliśmy Stefana Rozpruwacza...nuda.

ocenił(a) serial na 4
anka95

Stefan jest rozpruwaczem hahahahaha, padłam :D Stefan jako ripa jest naprawdę przekomiczny :D

ocenił(a) serial na 7
Carmellia

Pewnie cos jej sie stanie i wrzuca ja do innego ciala, niestety : ) Mogliby ja zabic i tyle, bo i tak oszukala smierc ze 100 razy.

ocenił(a) serial na 8
kilapekila

jeśli będziesz, tak jak piszesz to się wścieknę, bo Katherine już nie miała takiego przywileju, tylko pozbyli się jej od razu bez zbędnych ceregieli.

Zabierajcie Elkę a oddajcie Kath! :D

ocenił(a) serial na 10
kilapekila

moze tak zrobia :D w sumie lipa jak z obsady zniknie głowna bohaterka ;/ ale tak to jest jak serial ma duzo sezonow. To samo bylo w One Tree Hill dwojka glownych bohaterow odeszlo z serialu. To juz nie bylo to samo..;.

ocenił(a) serial na 8
kilapekila

Może zażyje lekarstwo i użyje tego traveler magic żeby się wsadzić do czyjegoś ciała jak Kath. xD

ocenił(a) serial na 10
Carmellia

czemu no MASAKRA DLACZEGO ONA ODCHODZI TO TRAGEDIA I KONIEC SERIALU ;

ocenił(a) serial na 7
MrsVampire

Jego koniec powinien nastąpić po 3 sezonach, gdzie jeszcze był klimat.

ocenił(a) serial na 7
anne22

^ Lubie to

ocenił(a) serial na 10
Carmellia

mial byc happy end ! ;

ocenił(a) serial na 8
MrsVampire

Nie lubię Eleny i jej odejście jest dla mnie wystarczającym happy end'em, ale mimo wszystko ten serial bez niej to już nie będzie to samo. Poza tym na happy end od początku 4 sezonu przestałam już liczyć ;c

Carmellia

Weźmie lekarstwo i pójdzie w świat jak Jeremy. Wydaje mi się, że ten serial bez Niny będzie lepszy,to daje dużo nowych możliwości. Od jakiegoś czasu Elena to dodatek do akcji, a sama Nina gra jakby się jej nie chciało.

ocenił(a) serial na 8
alien_2

W sumie zgadzam się :)

ale ta opcja jaka została tu przedstawiona z tym, że pójdzie w świat byłaby najgłupsza ze wszystkich xD

Carmellia

Nie chcę żeby ją zabijali. Wtedy 3/4 kolejnego sezonu to będzie opłakiwanie i wspominanie Eleny, a tak każdy pójdzie w swoją stronę. Damon łatwiej przeboleje to, że Elena znowu będzie człowiekiem nawet jeżeli to będzie oznaczać, że nie będą razem niż gdyby miała umrzeć. To byłby lekki egoizm Eleny, a wolę zdecydowanie to niż np. motyw, że ona odda za kogoś zycie. No dajcie spokój, błogosławiona Elena do ostatniej minuty.

ocenił(a) serial na 8
alien_2

W sumie... coś w tym jest ;p

ocenił(a) serial na 8
alien_2

ale tak zrobią, zobaczysz. jeśli Nina faktycznie odchodzi na stałe to uśmiercą Elkę i zrobią z niej hero :P

Sathyriasiska

Nie bez powodu pojawiło się lekarstwo. Może Damon zmusi ją żeby je wzięła, a potem zauroczy ją żeby nic nie pamiętała? Tak dla jej dobra,jak to zwykle w tym serialu;) wszystko jest zawsze dla dobra Eleny. Tak sobie myślę czy oni nie zrobią miejsca Bonnie;) Oby nie, bo to byłaby przesada.

ocenił(a) serial na 8
alien_2

Widać że totalnie ze sobą zbliżają Damona i Bonnie na 90% po odejściu Eleny nie ważne czy umrze czy z jakiegoś innego powodu opuści Mystic Falls Damon się zejdzie z Bonnie. Zwłaszcza, że w książkach na końcu Damon był właśnie z Bonnie. :P

ocenił(a) serial na 6
Nezumi

Zaznacz proszę, że Damon w książkach od L.J. Smith, na końcu był z Eleną i tak planowała autorka, zrobić Delenę. Od kiedy zabrali jej prawa autorskie, Damon trafił do Bonnie, a Elena do Stefana, bo tak chcieli wydawcy. Połowa fanów książek, nie uznaje tych "nie autorskich" części, i uważa je za "fanfic".