Pamiętniki wampirów
powrót do forum 3 sezonu

Jak donosi producentka wykonawcza The Vampire Diaries - Julie Plec - stacja CW TV podjęła właśnie decyzję o przedłużeniu wampirzego serialu o kolejny sezon.

Julie Plec: Tak, to oficjalne: sezon 3 będzie mieć miejsce. Dziękuję za wsparcie oraz miłość, którą nas obdarzacie!

Wśród produkcji, które we wrześniu pojawią się na antenie stacji na pewno znajdą się 90210, Gossip Girl, Supernatural oraz America's Next Top Model. Premiera 3 sezonu The Vampire Diaries prawdopodobnie przypadnie już na 8 września 2011 roku.
~ www.vampirediaries.pl/

użytkownik usunięty
gabry886

Dobra ludziska, podbijamy to żeby było cały czas na górze....

Podbijam ;D
Jak dla mnie bomba, jestem w niebie!! ;D

I tak jeszcze powstanie 30 tematów z pytaniami Ale na pewno będzie? Nie żartowali? Nie rozmyślą się? A Damon umrze w 3 sezonie? A Elena zostawi Stefana? itd.

alien_2

Pytania będą, ale na tej stronce (jak na razie) pojawiają się tylko wiarygodne informacje, lepszego źródła z najnowszymi informacjami o serialu nie znalazłam, z resztą to i tak było wiadome ;)

użytkownik usunięty
gabry886

Chodzi o to, że ludzie nie korzystają z wyszukiwarki tylko zakładają wciąż tematy o treści "Będzie trzeci sezon???". Więc skoro mamy już oficjalne potwierdzenie i założyłaś o tym temat to warto chociaż przez jakiś czas go podnosić do góry żeby ci co jeszcze nie wiedzą o tym newsie to przeczytali ;)

alien_2

gdyby nie przedłużyli to... byliby zwyczajnie głupi ;P

Kelia

Ale bym chciała żeby mieli dobry pomysł na kolejny sezon, bo pamiętam Prison break- świetny pierwszy sezon, dobry drugi a potem to już każdy wie jak było. Tutaj też mi się wydaje że mieli gorszy moment, ale im bliżej końca tym lepiej.

ocenił(a) serial na 6
alien_2

zazwyczaj mój krytycyzm wobec seriali, które oglądam jest bardzo niski, ale tak spapranego serialu jak Prison Break to chyba nie będzie ;) i o ile nie będą pokazywać steleny przez 30 min albo coraz dziwaczniejszych wrogów to jakoś się przetrwa

alien_2

Widziałam gdzieś wypowiedź producenta, że mają już całą historię w głowach i ciekawe pomysły - a więc myślę, że nie będzie źle ;d

ocenił(a) serial na 7
gabry886

spoko poczekamy do września nie ma wyjścia ;)

efka777

mi zazwyczaj po przerwach świątecznych jest się ciężko przyzwyczaić, bo akurat wtedy pojawiają się jakieś poj***ne wątki :/

ocenił(a) serial na 8
gabry886

Moim zdaniem powinno być nie więcej jak 3 lub ewentualnie 4 sezony. Przecież nie będą przez (załóżmy) 6 sezonów w kółko ratować życia Elenie, bo to już będzie nudne, z resztą teraz i tak wszystko kręci się wokół ratowania Eleny. Mam nadzieję, że godnie zakończą ten serial, byśmy go potem miło mogli wspominać :)

ocenił(a) serial na 9
black_eye

Bardzo się cieszę z kolejnego sezonu:)
Już nie mogę się go doczekać....
Mam nadzieję, że będzie tak fajny jak dwa pierwsze....a żeby serial nie opierał się głównie na ratowaniu życia Eleny mogliby skorzystać trochę z książki L.J. Smith i zrobić z niej w końcu wampira;)

ocenił(a) serial na 8
kas1ulka111

zgadzam się, że powinno być 3, góra 4 sezony. co za dużo to niezdrowo, jakieś fajne zakończenie (Delena:d) i dziękujemy;)

ocenił(a) serial na 10
zilustrowana

Na 4 pewnie się zakończy, swoją drogą cieszę się. Należy też brać pod uwagę - oglądalność, popularność, opinie internautów i przedewszystkim rozwoj wydarzeń powiesci na łamach nastepnych ksiązek... co daje podstawę fabule. Serial przystępny, mam 20 lat i chętnie się odrywam i go oglądam. Teraz planuję obejrzeć Glee oglądał ktoś ?

użytkownik usunięty
black_eye

Masz rację, 4 sezony to max. Ale na pewno nie będą przez ten czas ratować Eleny, ona w końcu musi stać się wampirem, nie ma bata. A wtedy może być ciekawie...

Nie mogą przesadzić z ilością sezonów, bo by im się wampiry zaczęły starzeć i co wtedy? ;)
A co do Elenki-wampirzycy - oby poprzestali na jednej przemianie i nie poszli za przykładem książek...
I będzie nam trudno ją od Kat odróżnić xD

Evarini

E tam! Od czego operacje plastyczne i makijaż? :D No i mamy jeszcze komputery ^^
hahah...

użytkownik usunięty
adulescentiae

Taa i pierwszy odcinek 10 sezonu będzie się nazywał "Life is plastic, it's fantastic" :P

A Ian nie będzie już mógł robić swoich min, bo twarz mu znieruchomieje od botoksu xD

użytkownik usunięty
Evarini

A Stefano będzie mieć wiecznie zdziwioną minę niczym Cher :P

Przynajmniej nie będzie mógł dłużej marszczyć czoła xD

A fe! Po co zaczynałam ten temat! xD
Blee, dzieci plastiku. Damon bez jego wspaniałych min?! Stefan bez zmarszczonego czoła?! (wybaczcie, ale to ostatnia rzecz, która mu pozostała z gry aktorskiej, gdyby nie to czoło, mogliby równie dobrze postawić na planie gadającą lalkę...)

black_eye

Ja bym chciała tak z 4-5 sezonów. Ale 5 to ostateczność, 3 to za mało, a 4 takie nawet w sam raz. Myślę, że to dobra ilość, a nie jakieś miliony sezonów, których nie da się później normalnie obejrzeć : p

użytkownik usunięty
adulescentiae

Do góry...

ocenił(a) serial na 10

Zgadzam się, 4 odcinki są OK. Ale co oni innego mogą wymyśleć niż ratowanie Eleny. uuuuuuu wiem, ratowanie miasteczka przed chordą wampirów, mszczących się za coś tam. Albo ratowanie Damona przed jego eks-wapmirzycami :D
Zmieniam zadnie 3 sezony starcza ;p

ocenił(a) serial na 10
Bloody_Anna

Myślę, że każdy sezon będzie poświęcony jakiemuś wątkowi, jak np. w Dexterze czy w True Blood. Teraz ratują Elenę w 3 sezonie będzie ot nowa historia ;-)

martakamyk13

Nowa historia, ale jaka? Oby tylko ciekawa.... Ktoś pisał, że Elena najprawdopodobniej stanie się w końcu wampirem, obym wtedy, nie musiała znosić pół sezonu, jej tragiczną niemoc przystosowania się, płacze i jęki, i smutasa Stefana, który nie wie już jak ją pocieszać. Pewnie w 3 sezonie będzie strach o Damona i jego pogryzioną rękę i w ogóle, to myśle sobie, i mam taką nadzieję, że dla Damona to szykują coś specjalnego:))

adulescentiae

Jak dla mnie mógłby się wogóle nie kończyć, rozterki Damon'a nigdy mnie nie znudzą....

ocenił(a) serial na 6
black_eye

A może zabiją teraz Elenę i to ona będzie kogoś ratować? Jakieś to urozmaicenie bądź co bądź ;)

gabry886

ja atm się cieszę, przeciez nie muszą powielac książki, moze cos całkiem ciekawego wymysla:)

ocenił(a) serial na 8
gabry886

Wiedziałam, że będzie. Nie opłacałoby im się gdyby przerwali po 2 sezonie.

gabry886

Podczas środowej konferencji prasowej producentka wykonawcza Julie Plec przybliżyła dziennikarzom jak wyglądać będzie trzeci sezon The Vampire Diaries z perspektywy Pierwotnych.

Scenarzystka zdradziła, że sezon 3 będzie "rokiem Pierwotnych". Na chwilę obecną nie podjęto jeszcze decyzji czy Daniel Gillies (Elijah) i Joseph Morgan (Klaus) będą głównymi bohaterami w następnej serii. "Tę decyzję podejmiemy kiedy zabierzemy się za [szkicowanie] fabuły 3 sezonu, co nastąpi gdy wrócę z Meksyku" śmieje się Plec.
~ www.vampirediaries.pl/

gabry886

Po pierwsze nawet na filmwebie ten serial ma bardzo dobre notowania i lepsze niż wiele innych.
Po drugie @atagerka ma racje.
Po trzecie przecież już zdążyliśmy emocjonalnie związać się z bohaterami PW :) i głupio byłoby, gdyby ktoś chciał nam to teraz odebrać. Bajka, jak bajka, ale fajna :P
Mam tylko nadzieję, że produkcja będzie trwać i nie skończy się ostatecznie tak, jak w przypadku FlashForward, który był jednym z ulubionych seriali :(
Aha po 4: PODBIJAM!

gabry886

Głównymi bohaterami może być ktoś z rodziny Klausa, przecież mówił, że żyją. Może ojciec? Jeszcze bardziej potężny ;>

użytkownik usunięty
ScaryDreams

niestety oni nie żyją ;)

ocenił(a) serial na 10

żyją.tzn jak Klaus zaprowadzi Elijaha do ich ciał to będą mogli ich wskrzesić. Przecież 3 sezon jest sezonem pierwotnych- potwierdzone.

użytkownik usunięty
bzzyczek1990

niby jak wskrzesić ? Sami powinni przeżyć

gabry886

Kocham ten serial Jest taki dopracowany i nieprzewidywalny! Zawsze dzieje sie coś ciekaego ;) Mam nadzieje że sezonów będzie jaknajwięcej!

ocenił(a) serial na 8
gabry886

hehe, własnie tej jednej informacji szukałam na forum:) super:)

użytkownik usunięty
gabry886

zgadzam się, 4 sezony to dla mnie max.
i mam nadzieję że w 3 sezonie zagra nasz kochany Elijah no bo jak można kręcić bez niego?(szczególnie o pierwotnych) ;D
a i podbijam! :D

użytkownik usunięty

Podnoszę.

I prawidłowo:D

alien_2

Podbijam, gdyż zaczynają się powtarzać tematy dotyczące trzeciego sezonu.:)

użytkownik usunięty
curious_case

Do góry, za nisko dla niektórych...

Przyłączam się :D

OurWorldIsMagic

Podbijam ;)

ocenił(a) serial na 10
gabry886

podbijam

ocenił(a) serial na 4
nj1987

ER STAFF WELL-więc wszystko będzie dobrze!
przecież producenci nie zabiją kury znoszącej złote jajka czyli Demonka...
a gdyby zaczęli romans E i D to co by się stało ze Stefankiem?chodziłby i patrzył na zdradliwą dziewczynę? ...
chyba nie byłoby dla niego miejsca w serialu

ocenił(a) serial na 4
hicetnunc

W tym serialu rzadko kiedy coś trzyma się logiki, więc mnie nic nie zdziwi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones